Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok 5 perces alvás...

Miért álmodok 5 perces alvás közben, és emlékszek is rá?

Figyelt kérdés

el-el szunyáltam a széken. vagy ez teljesen normális?


mondjuk álmomban nem érzem az időt, de ha valóban megtettem volna, akkor nem 5 percig tartana.


Egyébként azt álmodtam, hogy a munkahelyemen minden objektum, színt váltott, majd egy nekem kialakított helyen volt egy nem is tudom mi....ilyen strucctojás alakú akármi, amire szálltak méhek ezrei, majd villám módjára odatettem nekik egy kaptárt, és arra rászállt az összes, majd a tojás alakú akármin, újra termettek a méhek. Ez a folyamat ment villám gyorsan...sokadik alkalommal már meg gondolattal helyeztem oda a kaptárt, majd raktam arrébb.



2014. dec. 2. 19:13
 1/3 Legoman ***** válasza:

Ez teljesen normális.

Reggel, ha nem mozdulsz meg az ágyban, ébredés után, hanem visszagondolsz az álmodra, akkor emlékszel rá. :D Nehéz megcsinálni, de nem lehetetlen.


Ezt jelenti szerintem az álmod:

Mindig megoldod azt a feladatot, amit adnak neked, de aztán kapsz még egyet, és még egyet, majd végül már teljesen belefáradsz. Valószínűleg ezért szunyókálsz el a székben. Általában nem sok idő jut a munka miatt magadra.


De persze jelentheti az ellentettjét is az álmod. :) A többit már a te dolgod kitalálni. :)

2014. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig álmodsz ha alszol, rövid alvásnál pedig nem jutsz olyan mély állapotba hogy "törlődjön" az álom felkelés után.


Még régebben olvastam, hogy egy álom 3szor hosszabb mint a valós időben eltöltött idő, de ezt lehet hogy brit tudósok is bebizonyították azóta.

2014. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van hogy nem minden álmodok az 5 perces alvásban, nem emlékszek rá mindig.
2014. dec. 3. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!