Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szinte minden álmomban valami...

Szinte minden álmomban valami rosszat teszek, gyilkolok, autót lopok, bankot rabolok, lopott árut szállítok éjszaka, stb. pedig nem vonzanak ezek a dolgok, egyenes normális ember vagyok akinek nem ez az életcélja. Miért álmodom ezeket?

Figyelt kérdés

#álom #gyilkolok #lopok
2014. dec. 2. 21:31
 1/5 Legoman ***** válasza:

Gondolom nem nagyon vagy egy olyan ember, aki bármi rosszat is tenne. Te a légynek se tudnál ártani, igaz? :D

Az álmod kiegyenlíti a lelked. :) De elfojtott érzelmeket is jelenthet. :)

Legalábbis szerintem. :D

2014. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat GTA-zol, aknakeresőzzél inkább.
2014. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudnék ártani embereknek de ahhoz nagyon komoly ok kellene, pl. ha valaki a szájára venné valamelyik szerettemet de azt sem ölném meg...

Második válaszoló. xDDD Istenem. :D Nem GTAzok. :P

2014. dec. 2. 21:47
 4/5 anonim válasza:

Bazz, a GTA val megelőztél😂😂

Milyen ember vagy? Visszahúzódó,zárkózottabb,hajlamos az egyedüllétre,magányra,sokat nyelsz,tűrsz,toleralsz? Ez mellett soxor belülről lazadsz a dolgok,es elnyomás ellen?

Aminek ki kell,jonnie,az Jöjjön ki,ne folytsd el.persze a normális,fejlett modern társadalmi normákat figyelembe véve,néha nyisd ki a szád...de az ilyenféle álom azért ne váljon valóra. Egyszer a padlás,es a pohár is megtellik...

Én nem álmodom ilyeneket,de a rossz az bennem,is megvan.annyi különbséggel h egyenesen élvezném a pusztítást😂😁 küzdeni kell,jót cselekedni,h a rosszat háttérbe szorithassuk.nem kell labtorlonek lenni,de par*sztnak,bunkónak se.fő a tapintatossag.remélem hasznos voltam😉

2015. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan magas erkölcsi rendszerben élsz,de agresszív ösztöneidet rendszeresen el kell nyomnod.

Az ember távolságát az állatvilágtól,az ösztönei felett való uralkodási képessége határozza meg.

Igazából csak te tudod,hogy ösztöneidet elfojtod,vagy bölcsen,előrelátóan irányítod.

2016. jan. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!