Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet még normális, nem...

Lehet még normális, nem cső-szerű gatyákat kapni?

Figyelt kérdés

Baromira idegesítenek, nagyon nem előnyös, kényelmetlen is mert vagy a vádlimban szorítja el a vérkeringést, vagy ha nagyobbat veszek az lötyög a seggemen és úgy se kényelmes. Szóval egyenes fazonú kell vagy trapézosabb kicsit, plusz csípőgatya mindenképp, fekete és minden csillámhülyeségől meg csiricsáté giccstől mentesen. Ja és ha lehet "rövidített" lábra való, átlagos magasság vagyok de túl hosszúak rám a sima gatyák és nem szeretek azzal szöszölni hogy még viszem is levágatni.


Ötletek merre felé keressek? Olyan boltok amik vidéki városokban is vannak nem csak BP-n. Mindenhol ilyen ocsmány divatba botlok vagy ami nem néáz ki pocsékul,a z rémesen áll. :(



#nadrág #farmer #trapéz #egyenes szárú #csípőgatya #csicsamentes
2014. máj. 21. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek veled, szinte lehetetlen az általad is leírt gatyát találni. Ha találok is mindenképpen varratnom kell a hosszából. :(
2014. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Remelem mar sehol nem lehet kapni azt az oregapam stilusu harangozo szaruakat!

amiket felprobaltal biztos nem az alkatodra valok voltak,nezzel markasakat ,nekem nem kenyelmetlen ha jol nyulik.

2014. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én simán kínaiban vásárolok nadrágokat, mindig találok normál fazont, egyszínű, egyszerűt. Habár gyakran az eladó segítsége kell mert mondjuk az összevissza divatdarabok lógnak mindenhol, a normálisak meg egy polcra vannak felpakolva sok helyen. Az hogy a szára hosszú kb mindre jellemző, de én magamnak otthon felvarrom, az igazán nem nagy dolog.
2014. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyes: Hja, jó lenne ha nagyobb lenne a választék :(


Kettes: A csőgatya nem mindenkinek előnyös. Nekem pl. baromira nem, mindenféle drága márkásokat is próbáltam, egyszerűen a fazon nem okés, hülyén áll, nem is tetszik és nem is kényelmes, mégha szteccses is. Van nem kevés egészséges átmenet a csőnaci és a tattergatya között (sima egyenes szárúak...) csak jó ideje nem találok.


Hármas: Kínaiban körülnézek akkor újra, eddig nem jártam sikerrel (telecsicsázott a többség ilyen csillámokkal vagy öreges, vagy túl nagydarab emberekre való). Varrni nem tudok, gépem sincs, a kézügyességem nulla.

2014. máj. 21. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!