Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott nagymamával álmodtam?

Halott nagymamával álmodtam?

Figyelt kérdés

Október elején halt meg. Azt álmodtam,hogy karácsony van,együtt ülünk az asztalnál s azon gondolkodom,hogy milyen jó,hogy a másik nagyim halt meg,s ő még él,s nem is értem édesanya miért szomorú,mikor itt ül velünk az asztalnál,s nem ő halt meg...

Édesapa édesanyja 10éve halott...


2014. dec. 6. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell különösebb jelentőséget tulajdonítani az ilyen álmoknak. Velem is gyakran előfordul, sőt olyanokkal is álmodom, akik még csak rokonom sem volt és kb. 20 éve halt meg. Igazából azt sem tudom, hogy került az álmomba, mert évek óta egyszer sem jutott eszembe. A mamád elvesztése nem túl rég történt, ezért érthető is ez az álom.
2014. dec. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Halottakkal álmodni, esős időt jelent.
2014. dec. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Legoman ***** válasza:

Feléledt egy régi emlék. Valamilyen családhoz köthető dolog.

A lényeg csak, hogy eszedbe jutottak dolgok. :)

2014. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy dolgod lenne még vele/üzenete van a számodra vagy csak nagyon szeretnéd látni. Ha legközelebb megjelenik neked, kérdezz rá, mit szeretne, miért van ott.
2014. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!