Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam erről a helyről?

Miért álmodtam erről a helyről?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én kb 2,5 hónapja álmodtam egy helyről.Egy folyóról amin egy széles kőhíd ívelt át,körülötte kisebb donbos hegyek.A folyó szélén egy sziklára épült kastély volt tégla színű.Nem lehetett bemenni a kastélyba mert a híd nem érintette és víz vette körül.Csak az ablakán tudtam benézni.Közben a környéket a mostani telefonommal fényképezni keztem.Később az ablak elé álltam és megláttam magamat ,mögöttem egy idegen sráccal akin egy szürke mellény volt és egy szürke sapka.olyan érzésem volt mintha egy szellem lett volna.kicsit arrébb mentem bámészkodtam több ember is volt amikor láttam a srác elindul felém ekkor hirtelen megelőzve elindultam előre és mellém került!dióhéjban ennyi.Mai napig keresem kutatopm neten hogy létezik e az hely és az a kastély de eredményem még ez idáig sikertelen.Nagy nyomot hagyott bennem vágyódás érzek ha mai napig arra az álomra gondolok!

#álom #folyó #kastély.kőhíd
2014. dec. 8. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert aludtál...!

"... hirtelen megelőzve elindultam előre és mellém került!"

Ezt meg hogy csináltad?

2014. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy hogy hírtelen mégis mellém csapódott!!!Nem kötelező olyan embernek válaszolni aki tréfát csinál a kérdésemből!
2014. dec. 8. 14:48
 3/7 anonim válasza:
Még egyszer mondom :ez a vár A MELEGVÁRY HOMOKASTÉLY!
2014. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez a Homokváry Melegkastély
2014. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Istenem!:)
2014. dec. 8. 15:56
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

hasonlított ehhez.

2014. dec. 8. 16:13
 7/7 A harmadik szem ***** válasza:
Túl sokat Skyrimeztél.
2014. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!