Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szellemek egy álomban? Mit...

Szellemek egy álomban? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Van egy furcsa álmom, ami visszatérővé vált. Nagyon megrémültem miatta.

Az álom úgy kezdődik, mintha belépnék egy játékba, csak nincs főmenü. Külső néző vagyok, de közben meg tudom nézni, ki mit lát a maga szemszögéből. Az álom elején mindenki az én szobámban van, ahol immár nincs bútor, sem villany, csak 11 kép egy családról, akikről fogalmam sincs, kicsodák. Jobbágycsaládnak néznek ki a 40-es évek környékéről. A róluk készült képeket kell felakasztani a falra jó sorrendben úgy, hogy közben tudjuk: a lakásban ártó szándékú szellemek vannak. Azt hiszem, hogy a legelső ilyen álmomban sikerült eltalálni a képek helyes sorrendjét, amiből egy kereszt jött létre. Ezután következett a dolog titka: hogyan jutsz ki anélkül, hogy megölnének?

Nos, az első álmomban még fél útig sem jutottam el, már megöltek és felébredtem.

A továbbiakban viszont egyre tovább és tovább, amíg végül ki nem tudtam nyitni az ajtót és átrohanni a szemben lévő szomszédainkhoz. Kint,.a kapunk előtt ott volt apám céges kocsija meg a miénk, a cégesben pedig a szomszédom ült és telefonált (apa és a szomszéd egy cégnél dolgoznak a valóságban is). Nem értettem a dolgot,.mert neki elvileg bent kellett volna lennie a többiekkel... Mielőtt megkérdezhettem volna, felébredtem.

Mit jelenthet ez? Kezdek nagyon félni! Valaki segítsen! Köszönöm!

16/L



2014. dec. 15. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, nem kell félned.
2014. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van tapasztalatom az álom fejtésbe, olvastam pár könyvet és évekig fejtettem a magam és néha mások álmait.

Nem kell félned, nem valódi szellemek az biztos. A szellemek az álmokban a személyiségünk olyan részét jelenítik meg, amiről nincs tudomásunk mert elfojtottuk és a tudatalattiba száműztük. Ha jobban ismernélek, tudnám mi foglalkoztat talán konkrétabbat is tudnák mondani.Lehet, hogy a családoddal kapcsolatos dolog.

Általánosságban az a helyes ha ezekkel az elfojtott dolgokkal szembenézzünk. Ez az álomba úgy néz ki, hogy összebarátkozol a szellemekkel és megkérdezed tőlük: "Mit akartok tőlem?" Ekkor ártalmatlan lénnyé fognak változni és lesz mondani valójuk.

Gondolkozz a kapcsolatoddal a családoddal, próbálj meg eddig nem sejtett összefüggéseket észre venni(érzelmi értelembe) és figyeld meg hogy változik az álom. Reagálni fog rá.

2014. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jobbágy a 40-es évekből? :D

Nem inkább földműves volt az?

2014. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tök mindegy? Nem azért tettem fel a kérdést, hogy az ilyen unatkozó okostojások, mint te, kijavítgassanak. (...)
2014. dec. 20. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!