Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehetséges az, hogy a...

Mitől lehetséges az, hogy a barátomon sebek vágások és egy 17es szám jelenik meg a testén miközben egy elhunyt rokonáról és egy másik személyről álmodik?

Figyelt kérdés
Lassan kezdek kétségbe esni 1/2 hónapja a barátom egy hölggyel álmodott később kiderült ,hogy az elhunyt rokona (a hölgy állítása szerint)a fél arca le van szakadva barátom álmában, késsel kergette őt egy ideig... de vagy 5 hete a barátom álmában lekötözve van és a hölgy így késeli.. mikor felkel a pólója véres és ahol végighúzta az éles tárgyat ott megtalálható a vágás... 1,2 hét alatt elmúlik de folyamatosan jönnek az újabbak.. fogalmam sincs mit tudnék tenni... a barátom nálunk is szokott aludni.. így látom ,hogy tényleg nem hazugság az egész... de ami még ennél is szörnyűbb ,hogy a jobb combján egy 17 szám jelent meg mikor felkelt ... és ma reggel elszántam magam hogy utána nézek ennek az egésznek mert mire begyógyult volna a seb .. a barátomon megint kijött ugyanott a 17 ... KÉREM ha tudnak valami hozzáértőt ajánlani vagy hasznos tanácsot adni... tegyék meg ... (még amit nem említettem az az ,hogy a hölgy mellett egy kislány is van aki kitanulja a hölgytől , hogy miképpen tegye azt amit ő, a 17est ő készítette a hölgy utasítása szerint, a szemei bevannak esve... de a kislány csak pár hete jelent meg az álmában ... és még a hölgy barátom álmában azt állította hogy megjósolja a halálának idejét és csak utána jelent meg a 17es... a hölgy kijelentette hogy élvezetből csinálja ezt... nem tudom h ezek mennyire fontos információk de kérem ha tudnak bármilyen hasznos dolgot mondani erről üzenetben vagy komment alapján írják meg. előre is köszönöm.

#halál #álom #szellem #seb #álomfejtés #misztikus #heg #démon #ártó szellemek #álomban szerzett sebek
2013. aug. 23. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A barátodat sürgösen be kellene vinni a pszichiátriára, mert ezt egyértelmüen ö csinálja.
2013. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Sok tudatlan választ fogsz kapni. Küldtem egy levelet privátban. Nagyon fontos, hogy kerüld messze a pszichiátriát és fordulj ahhoz akit írtam.
2013. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Szerintem is vigyázz, nehogy orvoshoz vidd, mert még meggyógyítják!

Inkább bízd egy írni-olvasni alig tudó sámánra, az majd körülugrálja füstölővel.

AZ HASZNÁL!!!

2013. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérjen minden este védelmet saját magára. Egy ima elmondása is sokat jelenthet, még ha nem is hisztek benne. Próbáljátok ki!

Istenem kérlek Jézus nevében, hogy óvd a testemet, lelkemet, amíg alszom. Ennyi! :)

2013. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
tegyetek kamerát az ágyához, és reggel nézzétek meg a felvételt...
2013. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek fel egy orvost. Ez nagyon komoly mentális betegség (is) lehet.

Nyilván az ezotéria rovatba érkezni fognak, érkeznek az ezós válaszok is, de kérlek, ne nekik higgy! Első az orvos!

2013. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Skywalker33 ***** válasza:

Spirituális tanácsadás kell és tisztítás.

Ha szerencséd van nem kóklerrel találkozol.

Hajrá!

t

2013. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezek a vágások meg a 17-es szám az igaziból jelent meg? de hogy ha megjósolja a halálának az idejét akkor ez mi? mert nem lehet hogy 17-éves korban meghaljon de 17 év múlva se lehet. DE MIELÖTT KOMENTÁLNÁL NEMTUDOM HÁNY ÉVES A BARÁTOD!
2013. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
18 éves..ha akarod képet is mutatok.. mindig csinálok ha van... megnézem h mennyivel lett több neki .... de tényleg tudom ,hogy nem magának csinálja... hiszen velevagyok foylton ...
2013. szept. 26. 19:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem csináljatok köréje falat és hogyha kész másnap nézzétek meg és hogyha nem úgy van ahogy megépítettétek valaki játszik veletek de ha nem akkor csak valami kirajzolódás lehet. Így legalább megtudjátok (HOGY) történik ez az egész.De nagyon fizikai nem lehet mert senki nem tudhatja kívülről mit álmodik.
2013. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!