Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyilkolásról szóló visszatérő...

Gyilkolásról szóló visszatérő álmok jelentése?

Figyelt kérdés
Már évek óta álmodok halálról, ólálkodó gyilkosságról. Nem szoktam horrort nézni, ezért gondolom lehet valami jelentősége az álmaimnak. Ez a jelenség másodikos korom körül kezdődött. Az álmok menete, hogy menekülök egy személy, emberi lénytől, akiről tudom hogy meg akar ölni. Az álmok nagyon valóságosak, és a sérülések is fájnak. Volt, hogy álmomban átment rajtam egy szekér, és sírva keltem fel a fájdalomtól (a szekér nyoma több hétig is meglátszott, és fájt), vagy álmomban mérget ittam, és fulladozva, zihálva vettem a levegőt, álmomban. Előre is köszönöm a válaszokat. 14/l

2014. dec. 22. 22:27
 1/7 anonim válasza:
gyermekkori trauma következménye lehet
2014. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mit gondolsz a szexről?
2014. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gyereket vársz.
2014. dec. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Legoman ***** válasza:

Nagyon mélyen alszol, ezért érzed az érzéseket.


Ezek jelenthetik azt is, hogy nyugodt ember vagy, de azért mert az érzelmeidet mindig elfojtod, szóval mindenkire ráhagysz mindent, ne vezeted le a feszültséget, és ez egy idő után álmaidon keresztül megnyilvánul.


Az is lehet, hogy az életedben levő személyek megakadályoznak téged abban, hogy te jól érezd magad. Szóval, hogy azt csináld, amit szeretnél.


Az is lehet, hogy te magad akadályozod meg magadat, hogy azt csináld, amit szeretnél és ezért buksz el mindig.


Sok oka lehet az ilyen álmoknak. De én ezeket tartom a legvalószínűbbeknek.

2014. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Szellentened kell.
2014. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hüvelygomba tüneteire vall!
2015. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Freddy Krueger-rel találkoztál álmodban?
2022. dec. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!