Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon fura álmom volt az...

Nagyon fura álmom volt az éjjel és szerintem semmi értelme nincs, de kíváncsi vagyok mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy kezdődött, arra nem emlékszem. Az maradt meg, hogy egy régi játék (James Bond Nigthfire) multijában botok ellen harcolok teljesen random a Romania pályán. Aztán meguntam a rohangászást és felkempeltem az ellenséges zászló spawnjához az erkélyre ahol volt mindig HP meg tár a gránát vetőhöz. Ezután fure volt mert azt éreztem, hogy elkezdett jobbra tolódni az erkély. Mentem utánna majd az egyik spawn bejárat előtt megállt velem és megjelent 2 ember. Fogalmam sincs kik voltak nem emlékszem az arcukra de elég közel éreztem őket magamhoz. Majd mondták, hogy ők meghaltak és most elmennek, ne próbáljak utánnuk menni. Ekkor kinyilt egy aknafedő szerűség a falon (ez eredetileg nem volt a páyla része) és egy keskeny alagút vezetett. Belül szürke volt. Eltűntek az alagútban én meg utánnuk ugrottam de valami vissszalökött és visszaestem. Ezután felébredtem. elég fura álom volt. Nektek mi a véleményetek róla? Nagy hülyeség vagy jelenthet valamit. Bocs hogy hosszú lett
2014. dec. 23. 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki? Senki?
2014. dec. 23. 23:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Túl sokat gépezel :D De ha a játékot kihagyjuk az egészből, akkor az lenne a lényege, hogy el fogsz, vagy el veszítettél két személyt. De az mindig valószínű, hogy csak egy álom volt, de ez lenne a lényege.


Üdv.: Az Időtlen

2014. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet :D Bár ezzel a játékkal már vagy 6 éve nem játszottam. Érdekes hogy ennyi idő után ilyen jelentéktelen dolog visszajön
2014. dec. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!