Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van értelme a szoláriumoknak...

Van értelme a szoláriumoknak éjjel-nappal nyitva tartani?

Figyelt kérdés

Tényleg vannak olyan őrültek akik mondjuk hajnali 3-kor járnak be? ÉS tényleg vannak annyian amiért érdemes fizetni valakit éjszakára, fizetni az éjszakára a világítást, meg a többit?


El nem tudom képzelni hogy valaki éjfélkor szolizzon...felébred valaki és megilyed hog ymiért olyna fehér, és lerohan gyorsan? Nem értem...

Mégis kik járnak éjjel szoliba?


2009. dec. 8. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyot néztem mikor olvastam..Azért ezdurva/furaa..

Én is elképzeltem hogy valaki felébred ..hűűűhaa el kénne menni szoliba és akkor hajnali 3 kor rájön.. Amúgy hát nem tudom..sok a hülye.Én biztos fel nem kellnék ezért:)

2009. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát tudom, de a belvárosban 300-500 méterenként látni ilyen Non-stop szoláriumokat, de el nem tudom képzelni hogy miért éri meg nekik éjel-nappal nyitvatartani, nem hinném hog yolyan sokan akarnak éjjel szolizni.. :D
2009. dec. 8. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk pénzbedobós van (álló és fekvő) akkor mész amikor akarsz.

Nincs alkalmazott.

Na de éjjel szolizni? Én biztos nem mennék.

2009. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát van, aki késő-esti műszakban dolgozik, tehát nem éjszaka, de mondjuk éjfél körül végez a munkában és utána tud menni szoliba, ha akar. Ez azért jó, mert van, aki tényleg csak ilyen későn tud menni bárhová, ezért is van már mindenféle üzletből non-stop variáció... Szerintem van értelme, különben a tulajok biztos észrevették volna, hogy ezzel nem húznak hasznot...
2009. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tesóm exbarátnője reggel 5től este 10ig dolgozott nyáron, így volt, hogy éjfélkor ment szoliba:D
2009. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nyáron minek szoli??:D xD
2009. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet olyan munkát végzett reggel 5-öl este 10-ig ,hogy nem volt lehetősége napozni -.-
2009. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*:5-től
2009. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pontosan, nem volt ideje napozni... 5től 10ig kezeslábasban meg sisakban kellett mászkálnia, mint építőmérnök gyakornok, különféle Pesti építkezéseken. Elhiheted, így nem igazán tudott lebarnulni...:D
2009. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te tudod elképzelni vagy Beliczai Balázs?
2009. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!