Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt szó szerint...

Miért álmodom ezt szó szerint minden másnap, harmadnap?

Figyelt kérdés
még pár éve költöztünk be városba vidékről. még amikor falun laktunk egyszer olyat álmodtam h pizsamába kimegyek az útkereszteződésig, lefordulok balra (bal oldalt lakott a mamám és mellette volt egy kis erdő), amikor odaérek a mamámhoz, látom h olyan 4-5 méterrel előttem, velem szembe fut egy nagy fehér-fekete pöttyös hiéna, és engem kerget. Gyorsan befutottam az utcánkba, de csak a kereszteződésig tudott jönni utánam, olyan mintha egy pajzs lett volna ott, ami nem engedi h tovább Jöjjön.. amikor elköltöztünk onnan, egy darabig bem álmodtam. most megint kb egy hete. és majdnem minden nap!! mi ez???? kérlek titeket, segítsetek!! :'(

2014. dec. 25. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
:DDDD Mert nyomi vagy!
2014. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne. Én is ezt szoktam minden héten álmodni.
2014. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Előző vagyok: Csak én szoktam lenni a pöttyös hiéna, és mindig egy hülyegyereket kergetek, amíg el nem tűnik.
2014. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Legoman ***** válasza:

Én szerintem ezt jelenti:

Mentes vagy minden rossz, ártó és hiú gondolattól, ami általában sok városira jellemző. Még mindig. :)

2014. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1.- elhúzol a... tudod hova, a többinek köszi :D
2014. dec. 25. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi hogy sose Menj ki pizsamában az útkereszteződésekhez, mert ez fog történni..
2014. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jelent valamit és nem csak egy visszatérő foszlány, akkor talán valamennyire már megválaszoltad magadnak:

"még pár éve költöztünk be városba vidékről. "

2014. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!