Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én vagyok olyan szerencsé...

Csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy epilátorral leszedem valahonnan aztán másnap, harmadnap és még azután is találok új szőrszálakat arra?

Figyelt kérdés
Mostanában határoztam el, hogy epilátorral fogom leszedni pár helyről. Egyik nap leborotváltam, másnap epiláltam, rendesen kiszedte, nem éreztem hogy hagyott volna, következő nap újra epiláltam mert szúrt, ma szintén. Sejtem hogy az átlagnál gyorsabban nő a szőr rajtam, de ha gyökerestül leszedi, nem nőhet vissza másnapra... Szeretnék strandra enni, de ha ilyen gyakran kell leszednem, folyton piros és úgy nem megyek ki :/
2013. jún. 22. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyantázz. Nekem is, ha borotválom másnapra már szúr és látszik. :/
2013. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyantázáshoz béna vagyok, az epilálást tartom a legjobbnak, egyszeri beruházás és hosszantartó (elméletben) eredményt nyújt...
2013. jún. 22. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos milliméter fölött szedi csak ki a szőrszálakat, tehát ami még nagyon rövid (mivel nem egyszerre nő az összes), az ott marad, csak pár nap múlva fogod észrevenni, hogy megmaradt.
2013. jún. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!