Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
egy kollégiumi lánytársammal álmodtam, s álmomban minden úgy volt, ahogy szeretném, ha a valóságban is lenne... Ez mit jelenthet? Illetve, ha tudatalattit mutat, akkor tudatalatt beleszerettem a lányba? egyébként a lány csodálatosan néz ki, s tetszik is nekem!

2015. jan. 2. 00:03
 1/6 anonim válasza:
Azt jelentheti,hogy sokat gondolsz rá,valamint szeretnéd ha több is lenne. A valóságot álmodtad tovább,tehát az van benne,amit szeretnél hogy legyen :D
2015. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
s ez jelent olyasmit, hogy lesz is?:) vagy hogy ő is hasonlóan gondolkozik/érez mint én vagy valami ilyesmit?:)
2015. jan. 2. 00:44
 3/6 anonim válasza:
100%

vágyálomnak hívják. A saját vágyadat álmodtad meg. Feldolgozta az agyad, amin egész nap kattogsz.

A szobatársad érzéseihez ennek semmi köze.

2015. jan. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóra válhat , ha teszel érte.

Egyébként a második válaszadó teljesen jól mondta.

2015. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az első vagyok. Az ő érzéseinek ehhez nincs köze tényleg,viszont ha te így érzel/gondolkodsz, érdemes tenni érte :D
2015. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hogyha nő vagy akkor kicsit meg ápolnálak én is, de ha férfiú vagy tudok egy jó ismerőst Subcika Ő IMÁDJA a férfiú lyukakat ;)
2015. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!