Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tegyek az állandó rémálmok...

Mit tegyek az állandó rémálmok ellen?

Figyelt kérdés

Szinte minden éjjel rémálmok gyötörnek, van hogy sírva ébredek, vagy extra félelemmel. Sokszor menekülnöm kell, harcolnom, hogy ne öljenek meg (ezért nekem kell ölnöm). Kikészülök reggelente :(


24/N


2015. jan. 2. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor imádkozok és az megnyugtat:)
2015. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Legoman ***** válasza:

Megpróbálod megfejteni az álmaid és rájössz, hogy mit takarnak ezek az álmok, mi az üzenet és cselekedj aszerint.

Azért álmodod mindig, mert nem fogod az üzenetet, pedig fontos lenne. :)

2015. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ismerem a helyzetet, tizenévesen minden nap rémálmom volt, általában ugyan az, ismétlődve, ha felkeltem éjjel és vártam egy kicsit, és utána aludtam el, akkor is ugyan ott folytatódtak.

úgy tudtam túllendülni rajta hogy tudatosan "fegyverrel" mentem álmomban.

este lefekvés előtt arra koncentráltam erősen hogy lángszóró van nálam, és mindenki aki megjelenik álmomban fel fogom gyújtani.

ha nekem pusztulnom kell, pusztulni fog mindenki más is.

használt, egy idő után csökkentek az álmok.

később rájöttem hogy a szobámban volt egy alvilági kapu, és az okozta ezeket a "belépéseket"- az álmokat.

szóval vagy elköltözöl, vagy pedig lángszórót fel!

és lassan megtanulsz tudatosan álmodni.

2015. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gyújts egy gyertyát, ami elég hosszan ég, hogy reggelig fényt hozzon a szobádba. Ha ez nincs, akkor szerezz be egy kis lámpát, ami nyugtatóan elegendő fénnyel és aurával rendelkezik. Kisgyerekeknél ez szinte mindig működik. Hallgathatsz nyugtató zenét is, vannak 8 órás videók YT-n, vízcsobogás és ilyenek.
2015. jan. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ember csak olyat tud álmodni, amiről tud, amiről tudja, hogy mi. Egy eszkimó nem fog sivatagról álmodni, mert sosem látta, nem tudja mi az. Egy afrikai kisgyerek nem fog álmában sielni, mert számára az nem létezik. Ha valaki lángszóróval álmodik, akkor tudja mi az. Vagyis egyszerűen nem kell erőszakos filmeket, horrort nézni. Tudatosan kerülni kell ezeket. Pár hónap, s alábbhagynak ezek a rémképek.
2015. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!