Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek az állandó önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek az állandó önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 02:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az oka?
2014. okt. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyszerűen csak állandóan így érzem, hogy bennem nincs semmi extra, becsülni való stbstb..Nem érzem magam elég jónak bármihez is. És ezen a hozzáálláson szeretnék végre változtatni
2014. okt. 27. 02:35
 3/11 anonim ***** válasza:
nem tudsz jó tulajdonságokat felsorolni?
2014. okt. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még ha megerőltetem magam akkor sem
2014. okt. 27. 02:51
 5/11 anonim ***** válasza:
mások se tudnak?
2014. okt. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lany vagy?
2014. okt. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem is akarsz magadban valami jot latni. Nekem sincsen nagy onbizalmam, nem is nagyon hiszem, amikor azt mondjak, szep vagyok.


De mindig, amikor a tukorbe nezek, megprobalom eszrevenni, ami tenyleg szep, amire buszke vagyok :) En peldaul szeretem a szemeimet :))


Ha valamit elerek, mindig no az onbizalmam. Gondolj arra, hogy miket ertel el eddig, es legy buszke rajuk. Ha a kulsod zavar, gondolj arra, hogy meg a nagy sztarok is plasztikai mutetekhez folyamodnak = nekik se valami nagy az onbizalmuk ;)


Minden fejben dol el :)

2014. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ami akkor még 'fájóbb': 19 éves fiú vagyok. Van barátnőm, az eltére járok matematika szakra de egyszerűen régen annyi sérelem ért általános és középiskolában hogy semmit nem tudok értékelni mert az volt 12 éven át belém verve hogy kb egy sz.r vagyok..
2014. okt. 27. 09:48
 9/11 GipszI ***** válasza:

Akkor máris elmondhatsz magadról valamit, amit a magyar emberek jó része nem:

- Olyan szakon tanulsz, amihez a többség hozzá sem tud szagolni :)

- Olyan szakon tanulsz, amivel el lehet elég könnyen helyezkedni

- Még csak 19 vagy, sok lehetőséged van fejlődni az élet minden területén

2014. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnőd, ezt szted hányan mondhatják el erről az oldalról?:D
2014. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!