Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmaim vannak, mit...

Visszatérő álmaim vannak, mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok, épp egy nagy döntést kell meghoznom, mégpedig, hogy idő előtt hazamenjek-e vagy sem. Szüleim, húgom, barátom (1 éve) otthon van. Barátom nem akar gyereket, fél tőle, mert nem volt minta előtte (apja elhagyta őket). Én viszont majd a jovőben nagyon szeretnék, imádom a gyerekeket. Vasárnap volt egy kijelentése, hogy majd veszünk kutyát, ha összeköltözünk, persze ilyenkor nem bontogatom tovább a témát, de örülök, hogy ilyenen gondolkodik.

Ezeket azért írtam le mert fontosak lehetnek esetleg.

Az elmúlt napokban sokszor álmodtam arról, hogy terhes vagyok. Először elvetéltem, másodszor rossz anya voltam és a barátomat sem érdekelte a gyerek, harmadszor pedig ma volt, hogy a barátom is foglalkozott a gyerekünkkel és már megvolt az albérlet, hogy összeköltözhessünk. Viszont mentünk egy villamoson és mondtam neki, hogy szálljunk le, de ő nem szállt le a babakocsival és a következő megállónál találkoztunk, de már nem a barátom, hanem a húgom szállt le a buszról.

Itt ébredtem fel.

Nem hiszek az ezotériában, de szerintem ezek most jelentenek valamit. Segítenétek? Lehet, hogy a döntésemet akarják az álmok megkönnyíteni.

18/L


2015. jan. 3. 09:46
 1/1 Doctor zsozso válasza:
Álompszichológiai amatőr analízissel szerintem azt jelenti hogy félsz gyereket vállalni mert hogy beüthrt valami probléma miattad (ez természetes) de akkor is nagyon akarsz gyereket valamint a barátodban sem bízol tudatalatt ekéggé ahhoz hogy biztos legyél abban hogy gyereket akrsz e tőle
2015. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!