Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam,...

Mit jelent ha azt álmodtam, hogy Bereczki Zoltánnal összeházasodtam, és az esküvőnkön ott volt Szinetár Dóra is?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Gruppent!
2015. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
76%
Azt, hogy túl sok nyálas musicalt hallgatsz?
2015. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Grupi lesz ! Grupizni fogsz.
2015. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Anyádat, azt jelenti, anyádat


Ennyi sok idióta marhát, mit jelentene bmeg, azt, hogy arról álmodtál, ennyi!


Mégis milyen választ vártál?


HÚÚÚÚÚ azt jelenti, hogy megszülöd az új kis Jézust és gazdagságod hatalmasabb lesz még Salamon királyénál is, illetve felfedezed majd a perpetuum mobilet, amivel megmented az emberiséget egy ufótámadás után!

2015. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Mondd le a Story és a Best meg a Kiskegyed előfizetést, és olvass szépirodalmat!
2015. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokat zabáltál alvás előtt...
2015. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Azok kik?
2015. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bydlo válasza:
Én teljes mértékben megértelek. Én azt álmodtam h a törvénytelen lánya vok és sztem azért álmodtam, mert bereczki a példaképem. Nos, sztem az álomfejtés baromság és nem is jelentenek semmit se az álmok, hisz az álom a valóság, a képzelet, a vágyak és a félelmek keveréke. (Kivéve a Bibliában, Istenfélő ember vok.) Szal én max azt tudom megmondani h miért álmodtad. Fogadjunk h isteni jó pasinak tartod bereczkit és szívesen lennél a felesége. De ultra irigy vagy szinetárra, mert ő ezt el is érte és legszívesebben porig aláznád azzal h meghívod. Mondjuk sztem nem irigykedne, hisz már nem szereti bereczkit. (Jesszus! Hogy lehet vki ennyire hülye? Hisz őt csak szeretni lehet!)
2015. aug. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Azt, hogy engem is meg kell hívnod a képzeletbeli esküvődre, mert Zoli a kedvenc operettszínészem.

Dedikáltatni kell a Zolis poszterem! Meg a rómeó és júliás cuccaimat.

:D

2015. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én csak Mészáros Árpád Zsolttal találkoztam személyesen.


Am előző vok, csak ez most jutott eszembe

2015. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!