Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom sokszor a...

Miért álmodom sokszor a szeretteim haláláról? Többi lent!

Figyelt kérdés

A legutóbbi este azt álmodtam, hogy (sokszor miután felkelek, feljegyzem magamnak, ezért tudom ennyire, hogy mi volt) az apukám éppen fürdeni készült, a zuhanyzó már megvolt engedve, de apán még volt 1-2 ruhadarab. Anya előtte jött ki a zuhanyzóból, ezért még vizes volt a lába. Azt akarta, hogy felugrik apa hátára, ám megcsúszott és amikor felugrott apa hátára az nem sikeredett úgy, ahogyan azt ő szeretné, mert anya nekiesett a szekrénynek, apa meg nem szólalt meg és csukva volt a szeme (pulzusa még volt). Anya elkezdett ordítva sírni, majd felraktam az ágyra, vittem neki jeget meg vizet, meg amit kért. Tesóm addig apát figyelte, de még mindig semmi. Ordítottam, hogy: "Hívd a k***a mentőt!!!". Erre fogalmam sincs, hogyan, de APA MONDTA NEKEM A NAPPALIBÓL, HOGY NÉZZEM MEG VAN-E PULZUSA (mármint azt, hogy neki, azaz apának van). Meg is tettem, volt is neki, majd itt fölkeltem.

Rengetegszer volt már, hogy a szüleim halálával álmodtam és sokszor van, hogy napokig nem tudom elfelejteni és ez kihat az iskolában, otthon és még a tanulásomra is, mert sokszor ez jár a fejemben.

Valaki, kérem segítsen! (13/L)



2015. jan. 4. 07:58
 1/1 Legoman ***** válasza:

Nyugodj meg. Sokszor álmodik az ember valaki olyan halálról, akit szeret, de ennek köze sincs a valósághoz.

Nem fog senkid se meghalni!

Ne azon járjon a fejed, hogy mikor hal meg valaki, hanem, hogy mit jelent az álom.

Megpróbálok segíteni megfejteni.


Szerintem ezt jelenti:

Egy új szakasz kezdődne az életedben, de még az előző nem zárult le teljesen, de azért mert te nem engeded.


Második variáció:

Figyelj oda jobban a legkisebb apróbb dolgokra is. Ne hagyj figyelmen kívül semmit sem. Ezek a kis dolgok segítenek neked abban, hogy új korszak kezdődjön az életedben, akár egy örömteli korszaké is.


Mindenképpen valaminek a kezdetét és zárását jelzi. Nem lesz haláleset nyugi. :)

2015. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!