Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam egy lányról Szerintet...

Álmodtam egy lányról Szerintetek megtörténhet?

Figyelt kérdés
Még régebben álmodtam egy lányról akit nem ismertem, nem volt olyan tiszta képem róla csak ilyen homály, viszont amikor az álmomba megláttam egy olyan jó érzés fogott meg,hogy azt nagyon nehéz lenne leírni. Jó érzés volt melegség töltött el és valami különleges?..És azt megjelent egy lány az életembe és ugyan az az érzést váltja ki belőlem. Ez lehetséges?

2015. jan. 9. 22:11
 1/4 anonim válasza:
Azokat az embereket, akik megjelennek az álmainkban, már láttuk élőben, lehet csak éppen egy másodpercre, elment melletted az utcán, vagy a metrón láttad, és igazából te magad nem is emlékszel rá, de a tudatalattid igen, és így eleveníti fel álmodban.
2015. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre, de ezt ott elvetettem hogy ez a valaki 170 km re lakik tolem es meg a kozelbe sem jart :)
2015. jan. 9. 22:35
 3/4 anonim válasza:
Elvileg...rólam is álmodtak..mégpedig az exem! Mielőtt közelebb hozott volna minket a sors...egy bulizohelyen pillantottam meg! Akkor én nem tudtam ő látott e és elmondása szerint nem emlékszik,hogy akkor rámnézett volna...! Lényeg...évekkel később ujra találkoztunk itt és minden bizonnyal észrevett,beszélgettünk! Telt mult az idő és elkezdett udvarolni...rengeteget beszélgettünk,közelebb kerűltünk és alakult a kapcsolat! Kb.2 hónap körűl kérdezte h elárulhat e egy titkot 😊 izgatottan vártam...erre ő: Én megálmodtalak! Értetlenűl és felcsigázva kérdeztem de mit és hogy mégis? Erre Ő:" Az álmom rólad szolt..rólunk,persze erre utólag jöttem rá ,mert amennyire jó annyira ijesztő is...hogy lehet?! Álmomban ezen az utcán (ahol akkor laktam) mentem kocsival és láttalak ahogy bemész a kaputokon...majd egy nap már megálltam és becsengettem,tárt karokkal fogadtál...egy magas,csinos,hosszú,fekete hajú lány...láttalak,megálmodtalak " ...és csak nézett! Majd persze részleteiben vesézgettem a témát ,de csak múltam-bámúltam ! Elmondása szerint jó érzéssel töltötte el akkor mikor álmodott és átelni meg leirhatatlan volt számára hogy valóság! Szóval minden megtörténhet 😉
2015. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, mert ez az egész annyira érdekes volt és a mai napig rengeteget beszélünk és hihetetlen de rengeeteg közös vonásunk van :)
2015. jan. 10. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!