Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már többször álmodtam azt,...

Már többször álmodtam azt, hogy újra műtenek. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évben, 2 térdműtétem is volt. Már nem 1szer álmodtam a műtétek óta azt, hogy újra műtik.. volt, hogy poénos volt az álom, vagy hogy a doki és a nővér szerepe felcserélődött(a doki,aki műtött ő volt a "nővér" és aki nővér volt a műtéteknél, ő műtött az álmomban..)

2015. jan. 9. 18:31
 1/5 Legoman ***** válasza:
64%

Tipikus figyelmeztető álom :), én szerintem ezt jelenti:

Bánj óvatosan a térdeddel, szóval ne erőltesd meg. Biztosan örülsz annak, hogy jó a térded, de ne felejtsd el azt, hogy műtve volt, így már nem a régi. Ugrálhatsz meg stb., de ne erőltesd meg a térdeidet! :)

2015. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!! :)

Most voltam fél éves kontrollon 2napja, a doki szerint vissza állhatok sportolni:) A "ne erőltessem túl" alatt, Te mit értesz, mennyi férne bele szerinted?:)

2015. jan. 9. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:

A korábbi kellemetlen élmények álombeli újraélése jelenthet új kellemetlen érzéseket, amik így jelennek meg. Például egy barátod átvert, szivatnak a suliban/munkahelyen, túl sok az elvárás feléd, stb...

Amikor az agyunk egy stresszes, kínos, félelmetes, stb. helyzettel találkozik, néha egy korábbi hasonló élményen keresztül jeleníti azt meg az álomban.

2015. jan. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Megkerdezhetem milyen műtéted volt? :)
2015. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Terdmutet, keresztszalag potlas (LCA-potlas)
2015. jan. 24. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!