Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Erotikus jellegű álmok. Miért?

Erotikus jellegű álmok. Miért?

Figyelt kérdés

Napok óta ilyesmit álmodom, de testi tünetek nélkül, ugyanis aszexuális vagyok.

Esetleg jelenthet más dolgot az álom?


2015. jan. 10. 08:12
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, hogy saját elhatározásból lettem aszexuális. Előtte 9 évig volt szexuális életem, de mivel már az elejétől kezdve brutális állandó húgyúti fertőzésem volt, így feladtam.
2015. jan. 10. 08:26
 2/41 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, az állandó szenvedések, fájdalmak, kiölték belőlem a vágyakat, ezért hagytam abba.
2015. jan. 10. 08:28
 3/41 anonim válasza:
Lehet, hogy ezek ellenére vágysz rá, vagy legalábbis nagyon foglalkoztat a szex, erotika. Én legalábbis csak így tudom megmagyarázni ugyanis nekem is voltak már olyan álmaim, de leginkább azok után kezdtek jelentkezni miután nagyon kezdett foglalkoztatni az erotika, mondjuk nálam csak kíváncsiságból, mert én szűz vagyok. Szóval ezért gondolom, hogy azért álmodsz ilyeneket, mert igazából szexuális életet akarsz élni vagy hiányzik, elvégre csak azért adtad fel, mert fertőzéseid lettek tőle, nem? De lehet más okai vannak az álmaidnak, nem tudom.
2015. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Ha tényleg vágynék rá, már megtettem volna. Van pár jelentkező, de mindig nemet mondok.

Amúgy önkielégítés szintjén SE érdekel. Sőt, a hormonrendszerem is rendben van.

2015. jan. 10. 08:57
 5/41 anonim ***** válasza:
Az álom a vágyak világa, sajátos nem racionális összetételű irracionális képekben. Rendben van, hogy tudatosan kizárod a szexet az életedből, de vannak a tudatos tartományon kívüli részek (tudattalan) is a tudatodban. Úgy tűnik az ölelés, a kedvesség hiányzik az életedből. Attól még hogy aszexuális vagy, ez hiányozhat.
2015. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Hát ilyen pasit biztos nem fogok találni, akit ugyanígy nem érdekel a szex...szóval marad az egyedüllét.
2015. jan. 10. 09:25
 7/41 anonim ***** válasza:
igen (azért, ha majd szerelmes leszel, majd lehet, hogy maguktól jól alakulnak a dolgok, pl gumival nem lesz húgyúti fertőzés)
2015. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Gumival is védekeztem, ugyanúgy beteg lettem, szóval ez is kilőve. Amúgy minek nézel te engem, utolsó? Szerinted csak úgy össze-vissza dugogattam? Hát nem!
2015. jan. 10. 10:06
 9/41 anonim ***** válasza:

#6 Kérdező. Biztos hogy nem vagy egyedül az igényeiddel.

Társkeresőn, vagy valami fórumon - célirányosan - szerintem találhatsz aszexuális, vagy autoszexuális társat (ha az még neked belefér). Attól még lehettek szerelmesek egymásba.

Ha keresel, vagy hagyod hogy téged keressenek, az esélyed több a semminél.

2015. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
"minek nézel te engem, utolsó? " Nem néztelek semminek, miből vontad ezt le??? "ha majd szerelmes leszel" ebből? ez gáz, mert ez nem arról szól. Az álmod azt mutatja, hogy nem vagy teljesen aszexuális, és vágysz arra, hogy öleljenek -akár erotikusan is.
2015. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!