Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék csinálni erotikus...

Szeretnék csinálni erotikus jellegű képeket, hogyan szerezhetnék modellt?

Figyelt kérdés

Hol kereshetnék olyan lányokat akiknek jó az alakjuk és bele mennének olyan fotókban ahol nem meztelennek kéne lenni, hanem fehérnemű esetleg valami kivágottabb szexis trikó lenne meg ilyenek? Ezek a tipikus tumblr-es stílusú képek, csak meztelenkedés nélkül, mert azt lehetetlennek tartom, hogy belemenne akárki is.

Van világításom megfelelő gépem és objektíveim.. Nem vagyok hivatalos fotós, hobbi szinten űzöm, de látnak bennem lehetőséget sportfotózás és tájfotózás terén is. Mivel sportfotózás nálam inkább motorsportokat jelent így télen kimarad, de mivel szeretnék csinálni valamit, ezért derítőfénytől kezdve mindent beszereztem amire szükségem lehet beltérben való fotózáskor.

Ilyesmi képekre gondoltam

[link]


[link]


[link]


[link]



2014. nov. 11. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj fel hirdetést!
2014. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, adj fel hirdetést. Gázsi kérdése, hogy milyen stílusú felvételeket tudsz készíteni. Ha van elég pénzed megfizetni a modellt, akkor teljesen meztelenül is lesz vállalkozó. Persze előre, írásban kell rögzíteni a dolgokat, azaz szerződést kell írni...
2014. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy itt az első aki nem belépő tükrös kittel akar ilyesmit csinálni hanem hajlandó áldozni rá. Egyébként például Modellonline illetve különböző Facebook csoportok (modellek és fotósok klubjai stb...).
2014. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
TFCD csoport de szoktak lenni workshopok is (fizetős, de nem olyan vésze), ahol fotózhatsz aktot.
2014. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!