Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha az ember azzal a személlyes...

Ha az ember azzal a személlyes álmodik akihez nagyon vonzódik, azt megérzi a másik személy? Van ennek valami különösebb jelentősége?

Figyelt kérdés
Én azzal a férfival álmodtam akihez nagyon vonzódom. Nem igazán értek a dologhoz ezért tettem fel a kérdést.
2015. jan. 10. 11:23
 1/7 Legoman ***** válasza:
A másik személy ezt nem fogja érzékelni, ha vele álmodsz. :) Esetleg ő is álmodik veled, mert vonzódsz hozzá. :)
2015. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
90%
Amennyiben a másik fél nem stresszes életet él, hanem képes az ELLAZULT, MEGNYUGTATÓ ALVÁSRA, akkor könnyedén lehetséges az, hogy az illető megérzi azt, hogy te vele álmodol éppen, és ezzel ő is ugyanígy van veled kapcsolatban...Szóval könnyedén létrejöhet "álombéli találkozás" két ember között akár sok száz km távolságbol is...(Még mielőtt valaki megvádolna, hogy mindez csak alaptalan spekuláció, közlöm, hogy a dolog megléte szeményes tapasztalat...)
2015. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Legoman ***** válasza:
Akkor úgy kellett volna írnom, hogy Nem sok az esély rá, hogy megérzi, de lehetséges. :D
2015. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jön létre információ és anyagáramlás a két fél között.
2015. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Mivel szellemi szinten(amit nem látunk) minden ember minden emberrel összeköttetésben áll, és a távolság nem lényeg, ezért igen, megérezheti.

Én például ma éjjel egy volt általános iskolai lány osztálytársammal álmodtam, ahol mosolygott rám, én meg rá, ettől függetlenül nem írnék rá facebookon, elvégre hülyét csinálnék magamból, nem igaz:D?

2015. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ozmium42 ***** válasza:

- Képzeld, este veled álmodtam.

- Tudom, ott voltam. - senki, soha.

2015. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#5. válaszadó! Velem ugyanez történt, csak pont az éjjel. El se hittem. Nyolcadik után külön folytattuk tanulmányainkat, két különböző suliban, két eltérő városban. Most pedig, mikorra már igyekeztem elfelejteni, álomban az a lány eljött hozzám.
2022. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!