Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Grafológiában jártas személy...

Grafológiában jártas személy segítene nekem? Milyen ember aki ezt írta? Férfi 35éves írta ezt.

Figyelt kérdés

Köszönöm. képet feltöltöttem. ha esetleg vmiért nem jó, privát mail-t írnátok!!!


[link]


2012. aug. 9. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Kicsi az esélye, hogy ezt ingyen megmondja neked egy grafológus. Én is hiába írom ki, hogy az unatkozó kőművesek dobjanak már össze nekem egy szobát.
2012. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát tudod, én ha értenék ilyen dolgokhoz, szívesen segítenék, nem kerül pénz, de ez én vagyok.
2012. aug. 9. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem úgy tűnik, mintha idősebb ember írta volna.

Csütörtök Csaba Grafológia könyvét nézd meg.

Bocs, ha te vagy az író, nekem nem szimpi ez az írás. Merev, balra dől, alsó hurok nincs. De egy hobbigrafológusnak ne higgyél.

Ha próbálod átírni, utánozni az írását, milyen érzés fog el? Ez sokat elárul szerintem.

2012. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem az én írásom, egy férfié aki nagyon jó fej, csak sok a gondja, és ezért érdeklődtem, hogy tényleg olyan amilyennek mutatja magát.


Köszönöm a válaszod.

Kellemes estét.

2012. aug. 9. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Na jó akkor én is színt vallok... nekem sem szimpatikus ez az írás. Elemzést nem tudok adni, mert nem értek hozzá, csak annyit tudok mondani, hogy engem nyugtalanít ha ránézek. Nem tudom miért.
2012. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezt egy reptoid írta :S Menekülj onnan kérdező!
2012. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Belőlem is negatív érzelmeket vált ki ez a kézírás
2012. aug. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ez az ember iszonyatosan zavart. Nincs tisztában önmagával. Talán anyagi gondokkal is küzdhet. Komor és üresség árad a lelkéből. Egyéni vélemény. Nagyon magányos legbelül, nekem ez jött le!
2012. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nagyon ostoba ember az,aki egy leírt mondatból messzemenő következtetést von le! de az sem értelmesebb,aki meg ebből akarja kiismerni a másikat! nem értem miért fontos ez Neked? a grafológiát meg kuruzslásnak vélem! egy ember sokkal összetettebb gondolatvilágú,minthogy vki megmondja pusztán az írása külalakjától,hogy milyen ember...persze amíg hülye van,addig az okos megél ebből!
2012. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es! a grafológia azon alapul, hogy az írás is egyfajta mozgás, tükrözi az író személyiségét. Ha meglátsz az utcán egy embert, jól figyelsz, a mozdulatait, akkor abból már vonhatsz le következtetéseket. A grafológia is egyfajta metakommunikáció! Persze nem kell halálosan komolyan venni...
2012. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!