Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állandóan egy fiú ismerősömről...

Állandóan egy fiú ismerősömről álmodom, miért? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sokszor előfordult már, hogy az egyik fiú ismerősömről, pontosabban osztálytársamról álmodom. A sráccal nem beszélek túl sokat, pár mondatot néha néha, szóval nem annyira szerves része az életemnek, az is túlzás lenne, hogy barátok lennénk vagy ilyesmi. Mégis állandóan róla álmodom, és nem tudom miért. Valakinek van esetleg valami ötlete, hogy miért? Mikor a suliban találkozunk ez miatt néha zavarba jövök ha látom, hogy lehetne ezeket a fajta álmokat "leállítani"?

2015. jan. 11. 19:42
 1/6 anonim válasza:
100%

:) Tetszik neked? Vagy csak azzal az egy fiúval szoktál beszélgetni és akkor álmodban is ő jön elő. :D

Hát vagy beszélgess vele és akkor majd megutálod, vagy a barátod lesz. :) Zavarba ne legyél egyáltalán, egy olyan dologról van csak szó ami a te fejedben létezik és ő nem tud róla, hogy te vele álmodtál. :)

Az álmot én úgy tudom leállítani, hogy olyat teszek álmomban amit egyébként nem tennék. :D Gyerek koromban volt egy olyan álmom, hogy este van és nincs otthon senki. Én az udvaron voltam, de a házban égett a villany és valaki mégis volt bent. :D Nem tudom hányszor álmodtam ezt, de egyszer fogtam és bementem a házba. Aztán nem tudtam meg soha ki is volt bent, mert többet ez nem jött elő. :D

2015. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én is álmodtam már többször egy fiú ismerősömmel, és az én esetemben ez azt jelentette, h többet kellet vele beszélgetnem, mert gondjai voltak. De mi amúgy is jóban voltunk.

Másik esetben pedig egy olyan fiúról álmodtam,aki a sulinkba járt, és utána összebarátkoztunk, mert ő is ugyanazt a szakkört választotta. :D

Am 1-es jól mondta, ne legyél zavarba emiatt, ő nem tudja.

Nekem magától megszűnt, szerintem neked is megfog, ha rájössz h miért van ez. :)

2015. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy párhuzamos dimenzióba közelebb álltok egymáshoz, azért "álmodsz" vele.
2015. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát az, hogy tetszene az túlzás, szimpatikus talán mint egy barát. Szoktunk beszélgetni, jóban vagyunk csak azt gondoltam, hogy ez kevés ahhoz, hogy róla álmodjak. :D De köszönöm, megpróbálok többet beszélgetni vele hátha azért van mert jó barátok lennénk, vagy jól megértenénk egymást (egyébként előfordult 1-2x, hogy egyszerre mondtunk valamit).
2015. jan. 12. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Párhuzamos dimenzió mi, te idióta.
2015. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az ilyesmiben én nem nagyon hiszek, attól függetlenül, hogy az ezotéria témában tettem fel a kérdést, de azért annak a válaszolónak is köszönöm:D
2015. jan. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!