Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális, hogy álmomban...

Normális, hogy álmomban szinte mindenkivel szexelek, aki csak a környezetemben előfordul?

Figyelt kérdés

Több hónapja olyan álmok sorozatát produkálom, amik kissé ijesztőek. Különböző személyekkel, nőkkel, férfiakkal, tanárokkal, barátokkal, ismerősökkel, képzeletbeli emberekkel (rokonokkal hála Istennek nem!) szexelek különböző módon. Van, hogy csak pettingelünk, de volt már 4 fős orgia is.18 éves lány vagyok, már több éve élek szexuális életet és több éve van barátom is (a legöbb ilyet szerencsére vele álmodom). Soha nem csaltam meg senkit. Nagyon szeretek szeretkezni, igazi fehérmájú vagyok, de fontos nálam a hűség. Akkor mik ezek az álmok? Olyan élethűek, hogy amikor felébredtem, arra gondoltam, vajon felhív-e az illető.

Mi erről a véleményetek? Volt már ilyen veletek? Ha tudtok, segítsetek, mert már alig merek pár ember szemébe nézni. Abszurd helyzet. :)



2015. jan. 11. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfojtott szexuális vágyak. Talán úgy gondolod, ha nem is tudatosan, hogy a barátod kevés, és mással, másokkal is szívesen lennél.
2015. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm, fura, mert nem kacsintgatok senki felé... De a tudatalattimban lehet bármi.
2015. jan. 11. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Az egyik párhuzamos dimenzióba az ottani éned a fent említett módon viselkedik, ezért is érzed álmodban ennyire "valósághűnek".

Az egyszerű nyakatekert álmot azért zárom ki mert van szexuális életed, ebből adódik, hogy nem vágsz ilyen beteg viselkedésre.


Néhány embernél kevésbé működik a dimenziók közötti fal, van aki éber állapotban is képes érzékelni, hogy egy másik én-e épp mit csinál, nem csak mikor alszik.

2015. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Silurus válasza:
100%
"Éhes disznó makkal álmodik" Ha fehérmájú nőként nincs meg a napi 1-2 együttlét és az alkalmenként több orgazmus, akkor azért! Ha nincs meg a napi sex, én is álmodok ilyeneket, bár én csak nőkkel, hetero vagyok.
2015. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Angyalokkal is?
2015. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, bár én szerintem a fusztráltság miatt.. Egyszer még Rihannával is szexeltem álmomban, pedig abszolút hetero lány vagyok és még a zenéjét sem szeretem. L/24
2015. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ajanlom megnezesre a Napos oldal cimu filmet.
2015. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!