Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Üzenetet írt nekem álmomban, amit tisztán el tudtam olvasni.

Figyelt kérdés

Az álom lényege, hogy van egy férfi akit 12 évvel ezelőtt ismertem meg, még tinilány koromban. Sosem volt köztünk semmi, és csak interneten/telefonon tartottuk a kapcsolatot, amolyan netes barát volt. Lelki társamnak gondolom őt, ő viszont engem. Mindig is a szerelem és a barátság közötti cérnán táncoltunk, de aztán 3 éve megszakítottuk a kapcsolatot, mert a párjaink mindig féltékenyek voltak, stb.stb. Most nem is ez a lényeg. Abban a 12 évben volt olyan, hogy előre éreztem ha aznap este fel fog hívni, volt olyan, hogy akkor hívtam fel pont amikor éppen rám gondolt, tehát eléggé egymásra voltunk lelkileg hangolódva. Az elmúlt 3 év alatt egy szót sem váltottunk, abszolút nem tudjuk mi lehet a másikkal, közös döntés volt ez. Azonban ma éjjel azt álmodtam, hogy a facebookon írt nekem egy üzenetet, mégpedig azt, hogy nagyon hiányzom neki. Miután elolvastam álmomban az üzenetet, felébredtem. Szerintetek ez jelenthet valamit? Azt is olvastam, hogy elvileg álmunkban nem látjuk a számokat, betűket stb. (Bár én előtte is láttam olykor számokat, például órán.)

Köszönöm ha válaszoltok!


2015. jan. 15. 14:14
 1/6 A kérdező kommentje:
jaj, a 12 éves barátság nem az álom része, bocs az elírásért.
2015. jan. 15. 14:15
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Most vagy te gondoltál rá többet mostanában és ezért álmodtad, vagy neki is hiányzol, ő is gondol rád és így üzent.


Én is látok álmomban sokszor számokat, volt hogy meg is tettem lorrón és hármas találatom lett. :-)

2015. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én is szoktam látni a számokat betűket álmomban, ez tök normális. De szerintem azért álmodtat ezt mert a napokban sokat gondoltál rá meg ilyenek, vagy pedig hasonló dolog fog történni, rád ír a facebook, vagy valami hírt hallasz róla, vagy pedig hiányzól neki.
2015. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak te gondolsz rà..nem jelent semmit az àlom nem fog ìrni
2015. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, én sem gondolnám, hogy írni fog. :) nem tudom, hogy tudat alatt, lehet hiànyzik a társasága, èn még erre gondolok. Bár nekem ez így túl egyértelműnek tűnik, és egyszerűnek, hogy ezt jelentené ez az álom:D mindenesetre kicsit felkavart.:) köszi a válaszokat!
2015. jan. 15. 16:18
 6/6 Fish1 ***** válasza:
Ha többször előfordul egymás után, akkor érdemes azon elmélkedni, hogy üzenet-e. :)
2015. jan. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!