Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Álom. Net! Ma láttam, de nem...

Álom. Net! Ma láttam, de nem értem, akkor végülis ki volt az álom. Net a blogon? A végén ugye kitörölte az üzenetét a csaj, de nem derült ki számomra végül ki volt.

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Te hogy voltal kepes vegignezni azt a borzalmat???
2009. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is végignéztem, vagy inkább mondjam azt,hogy végigszenvedtem és nekem sem derült ki,hogy akkor most ki írkált.. a színészi játék meg elég erőltetettnek tűnt.. de a vége, abban legalább volt némi humor :D
2009. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Sikerült nagynehezen végignézni, mindig az éltetetett, hogy hátha a következő jelenetben lesz legalább 1 mp-nyi humor. És hopp vége lett a filmnek. De legalább jó csajok voltak benne, főleg a Lívia :)


2. Nekem egy valami tetszett: Amikor mentek le a hajóhoz, és milyen zene szól a merciben? "Dugnálak, mint a lopott biciklit" :D

2009. okt. 31. 11:07
 4/5 anonim válasza:

szerintem a rékasi: D

senki számára nem derült ki nyugodj meg: D

2009. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:) Filmet is minősíti :)


Ez a 2. olyan film aminek nem tudok rájönni a végére :S


(1. Ház a tónál)

2009. nov. 12. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!