Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet ennyire intenzív egy álom?

Lehet ennyire intenzív egy álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap éjjel megálmodtam újra az első csókunkat a barátnőmmel, ami annyiból volt különlegesebb mint a többi (azon kívül hogy nekem életem első csókja volt) hogy gyümölcsös rágót rágott nem mentolosat (amit mindig szokott).

Tegnap (az álmomban más helyszínen, más időben, szóval minden másvolt) álmomban csókolóztunk, ami teljesen ugyanolyan volt és ugyanolyan ízű mint az az első csók. De a legdurvább hogy amikor felébredtem akkor kb 2-3percig éreztem a nyelvemen azt a gyümölcsös rágó ízt ami akkor volt a szájában.


Ez hogy lehetséges? felültem, nyomkodtam a nyelvemet a szám széléhez meg minden és egyértelműen azt éreztem, nem is értettem..

Erre adjon nekem valaki racionális választ! :D


2015. jan. 16. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy álom pontosan annyira intenzív élmény lehet, mint a valóság megélése. Ennek oka nagyon egyszerű: Mind az álom, mind a valóság amit érzékelsz az agyadban keletkezik. A különbség csak annyi, hogy míg a valóság szinte teljesen külső ingerek által épül fel, addig az álom pont fordítva, belső ingerek hatására jön létre. Ettől függetlenül lehet pontosan olyan élethű, mint az élet.
2015. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden érzéklet az agyban elektromos jellé alakul. Mikor álmodsz az ízlelésért felelős receptorok nem működnek csak a hozzá kapcsolódó agy terület aktiválódik. Ezért úgy érzed mintha a nyelveddel ízlelnél.
2015. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a baràtnőd betört hozzàd mikor aludtàl majd elkàbitott meg ne ébredj..lecsókolt innen maradt az ìz..
2015. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
te is verd ki
2015. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!