Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Ma éjjel nagyon furát álmodtam.Az egész úgy kezdődött,hogy a szobámban ébredtem (álmomban),ami narancssárgára volt festve (a valóságban zöld) és a falon egy 2 fejű Mona Lisa festmény van,és még a szemeiket is forgatták.Kimentem a nappaliba,be akartam kapcsolni a tévét,de erre az életre kelt,lábakat és karokat növesztett,majd szép lassan odament a fotel mögé,és elkezdett vele közösülni.Nem értettem mi van,de kezdett gyanús lenni a dolog.Lementem a konyhába,ahol 2 vad idegen kopasz férfi ült,akik zsemlét ettek,majd a megrágott falatokat egymás arcán kenték szét.Amint megláttak,hirtelen elkezdtek mereven bámulni.Megkérdeztem tőlük,hogy kik ők,mit keresnek itt,és hogy hol van a családom,mire az egyikük elkezdett nevetni (nagyon gonosz nevetés volt,a hideg kirázott tőle),majd előkapott egy bárdot és levágta a másik fejét.Ekkor még jobban elkezdett nevetni,olyan szinten,hogy már fuldokolt,és vért köpködött közben,majd lefordult a székről,és tovább nevetet,de már csak zilálás hallatszott belőle.A földön heverő fej is elkezdett nevetni,miközben a kilógó légcsövével a földet csapkodta (?).Kimentem a kertbe,ahol a térkő közepén találtam egy belépőt a január végi Ignite koncertre,amiről már le is mondtam.Amint hozzáértem,hatalmas fény támadt,fölöttem pedig megjelent egy UFO,amiből haverom hangját hallottam,aki mondta,hogy így már el tudok menni velük én is a koncertre.Ekkor egy fénysugár felszippantott az UFO belsejébe,amit egy polip vezetett.Szinte percek alatt felértünk Budapestre,haverommal közben megbeszéltünk 1-2 dolgot,a polip pedig végig csöndben ült,csak forgatta a szemét,ami egyre vörösebb lett.Odaérve bementünk a koncert helyszínére.Haverral be is foglaltuk a helyet a harmadik sorban.Kicsit vártunk még a kezdésre,mikor hirtelen feljött egy ember a színpadra,és közölte,hogy az Ignite nem tud fellépni,helyette viszont meghívták Zámbó Árpyt.Erre hatalmas hőbölgés tört ki,majd hirtelen azt láttam,hogy vér fröcsög,és emberi szervek repülnek mindenfelől.Körbenéztem a nézőtéren,és ekkor tűnt fel,hogy rajtunk kívűl csak reptoidok vannak ott.Elkezdtünk menekülni,nehogy elkapjanak minket.Hirtelen fura érzésem támadt,mintha feszülne rajtam valami.Lenéztem,és ekkor vettem észre,hogy női ruhában vagyok,és még a melleim is kinőttek.Lenyúltam,biztos ami biztos alapon,ekkor jöttem rá,hogy teljesen nővé váltam.Ránéztem haverra,akivel szintén ez történt,csak ő még rosszabbul járt,mert még menstruálni is elkezdett közben.Ekkor már egyáltalán nem voltunk képben,mi történik,csak el akartunk menekülni minél gyorsabban.Felnéztünk a mennyezetre,ami lángolt,és hatalmas,égő darabok estek le belőle.Ekkor megállított minket egy nagyon csúnya,fogatlan öregasszony.Megkérdezte tőlünk,hogy tetszik-e az új testünk,majd elkezdett nevetni,és elégett,minden előjel nélkül.Már majdnem a kijáratnál voltunk,mikor elhaladtunk a büfé előtt,ahol a pult mögött egy baseball sapkás reptoid emberi szerveket sütögetett,miközben Shakira Waka Waka című dala szólt a rádióban.Amint kiértünk a helyről,két kis reptoidot láttunk az út szélén,akik egy emberi májjal dobálóztak.A város furán kihalt volt,senkit nem láttunk,csak köd volt,és egy két régi autó állt az út szélén.Elindultunk,hogy valahogy hazajussunk,mikor hirtelen megjelent egy helikopter fölöttünk,amiről fura,hajléktalan kinézetű embereket löködtek le.Érdekes módon semmi bajuk nem lett az eséstől,felkeltek,mintha semmi nem történt volna,majd elkezdtek minket nézni.Ekkor jutott eszembe,hogy mi nővé változtunk,úgyhogy szóltam havernak,hogy kezdjünk el rohanni.Ez meg is történt,ők meg futottak utánunk,miközben az egyikük azt kiabálta egyre megszállottabban,hogy "én vagyok a tejút!".Hirtelen elvágódtam egy pocsolya szélén,ugyanis magassarkúban voltam,és bele is estem.Ekkor egy árnyat láttam magam fölött,ami egyre nagyobb lesz,és nevet közben,miközben a háttérben helikopterek repkednek,és lángol az egész város.Ekkor volt egy tévébredésem.Joda mesterrel ültem egy szobában,aki elmondta nekem,hogy csak akkor kaphatom vissza a testem,ha demokratizálom Fehéroroszországot.Majd elővett egy cigit is rágyújtott.Ezután ébredtem fel valójában? Mi lehetett ez? még sosem álmodtam ekkora baromságot,főleg nem ilyen hosszút..

2015. jan. 15. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Húha.... mióta itt olvasgatok, álomtörténeten még ilyen jót nem nevettem. Nagyon tetszett!

A kilógó légcső, ami a földet csakpodja, ez valami zseniális.

"én vagyok a tejút!" - ez hab a tortán. :D


Lehet, hogy tele etted magad az éjszaka.

2015. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát így utólag én is jókat derűltem rajta,amikor viszont felébredtem belőle,csak néztem a plafont percekig,és le voltam fagyva teljesen :D
2015. jan. 15. 21:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy Zámbó Árpitól biztos rosszul lettem volna azonnal.
2015. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ladylatex válasza:
100%
aztarohadt! :D hat, nem irigyellek :D szerencsere nekem mindig eszembe jut, hogy csak almodok, amikor ilyen felelmetes almom van. azt tudom elkepzelni, hogy jol bekajaltal egy resz game of thrones (vagy barmi verengzos sorozat) alatt este 11-kor. en legalabbis akkor almodok baromsagokat ha elotte bezabalok :D
2015. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Baromság...
2015. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
kitaláltad
2015. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elképesztően jó XDDDD Szerintem add ki novellaként! :D
2015. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senyeerik válasza:
Mindenki álmodik baromságot. Te is!
2015. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

te egy fiuuu

vagyagy kogfrod 40

2015. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hatudsz
2015. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!