Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Álmomban saját...

Mit jelent? Álmomban saját magammal beszélgettem.

Figyelt kérdés
Álmomban az utcán voltam, amikor a túloldalban megláttam magamat sétálni. Emlékeztem rá, hogy akkor épp barátnőmhöz siettem (egy nem olyan régmúlt béli önmagam lehetett). Odamentem magamhoz és beszélgettünk, úgy mintha tényleg egy másik emberrel beszélnék, tehát nem tudtam mit fog mondani, meg azt se, hogy mire gondol, csak úgy nézett ki mint én.

2015. jan. 17. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy álom.
2015. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

,,Régmúlt béli önmagam?"

Ez csak egy álom.

Te jó ég! Állj a tükörbe és nézz mélyen magadba, aztán tarts lelkiismeret vizsgálatot, mert szerintem rád férne.

2015. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy ez csak egy álom, csak fura volt, szokatlan és gondoltam talán jelenthet valamit. Sok helyen lehet olvasni, hogy az álmok a tudatalatti üzenetei meg ilyenek és gondoltam talán ez is jelenthet valamit... olyan ember vagyok akit érdekelnek az ilyen fajta dolgok... ennyi . Igazán nem értem miért férne rám ezért egy lelkiismeret vizsgálat. és igen "nem olyan régmúlt béli önmagam" azaz pár évvel, néhány hónappal ezelőtti önmagam, ha esetleg valakinek még nem volna világos.
2015. jan. 17. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy igazad volt.
2015. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
terhes vagy.
2015. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb álomszimbólum NEM kollektív. Ezért az álmok tartalmának nagyobb részéről az illető saját maga tudhatja igazán, hogy mit jelenthet a maga számára. Ugyanaz az álom van, hogy ha más álmodja, mást jelent saját magának.


Viszont van tippem, már ha van értelme tippet mondani mások álmáról. Lehet szó szerinti jelentése is, pl talán édesanyád eltitkolta, hogy volt egy halva született ikertesód, vagy hogy volt már vetélése, és mostanában lettél lelkileg befogadó erre a témára.


De legtöbbször inkább áttételesek az álmok jelentései. Azt meg te tudhatod, neked mit jelent.


(Persze léteznek kollektív szimbólumok is, de az se mindig ugyanazt jelenti különböző személyek álmaiban. HA mégis érdekel, melyek ezek, javaslom Carl Gustav Jung, korszakalkotó pszichológus vonatkozó írásait.)

2015. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!