Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban sokszor ölelkezek,...

Álmomban sokszor ölelkezek, csókolózom, szal szerelmesnek érzem magam? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy fiú, aki régen tetszett, de már nem, és van barátom is, mégis mindig azt álmodom, hogy az ölében ülök, vagy a karjában tart, néha csókolózunk, és mindig esik az eső. Tudom, hogy én soha nem tetszettem neki, és én már kb barátként nézek rá, de minden reggel, amikor felébredek, nem értem magam, az álom egy-egy része csak azután jön elő, hogy meglátom őt. (egy suliba járunk). 6 éve ismerem, most 17 vagyok, a barátommal 1 éve vagyunk együtt. Ezek az álmaim 13 éves korom óta nem hagynak nyugodni, de eddig élveztem őket. Nem rég lefeküdtünk a barátommal ( nekem 1. volt) és azóta minden este álmomban a másik fiúval szexelek. De mont mondom, csak az álmaimban vagyok belé zúgva, egyébként a barátomat szeretem. Hogyan irányíthatnám ezeket az álmokat? Vagy mit jelentenek?

2015. jan. 18. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Tényleg fontos lenne, kérlek, válaszoljon valaki...
2015. jan. 18. 19:26
 2/3 anonim válasza:
Érdekes dolgokat produkál az agy,ne aggódj. :) Valószínűleg csak berögződött valahol mélyen az, hogy ez a fiú a vágyaid netovábbja, régen izgatott az, hogy milyen vele csókolózni, ölelkezni, szeretkezni, együtt járni, biztos sokat gondoltál erre, és az agyad (egyenlőre ) hozzá köti ezeket a dolgokat. Nem kell ezen aggódnod, bűntudatod meg végképp ne legyen, nem tehetsz róla.
2015. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!