Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Álmomban fiú...

Mit jelent? Álmomban fiú voltam és ott voltam lanyként is és sétáltunk- beszélgettünk (nem tudom miről) annyira ijesztő és idegesítő álom volt, mikor jobban belegondoltam délután bekonnyeztem és ideges lettem! (nem vagyok se önimádó se egoista)

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Á, ezek olyan jó és ritka álmok! Nekem is volt ilyen.Lány és fiú önmagam sétált, beszélgetett és az esküvőjükre készültek, egymással.Engem nem idegesített, inkább csodálattal figyelem az ilyen álmokat, de persze nem vagyunk egyformák..

Szerintem az én harmonizálódására utal...

2015. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Legoman ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. :) Valóban arra utal, hogy harmóniában vagy önmagaddal.

Tudniillik minden ember hordozza magában mindkét nemet. Nálad most ez kiegyenlítődött és békességben megvannak egymás mellett. Egyik éned sem akar a másik fölé kerekedni. Kiegyensúlyozottságot és harmóniát mutat az álom. :D

2015. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :) azt hittem azért álmodok ilyeneket mert tudat alatt el vagyok keseredve, és csak a fiú énem tud elfogadni úgy ahogy vagyok... Volt egy olyan álmom is amiben tényleg fiú voltam és álmomban felkeltem majd megláttam... (Azt) valahogy össze mosódtak a dolgok hogy milyen nemű vagyok, akkor arra gondoltam milyen lehet nőnek lenni? , fel ébredtem ténylegesen és ugye nő vagyok..
2015. jan. 22. 21:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Is* az utolsó mondatba. Ezért könnyez tem be akkor( amit leírtam az előbbi komiba)fiú énem fogad el csak..
2015. jan. 22. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!