Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma délután készülök találkozni...

Ma délután készülök találkozni egy fiúval. Ma éjjel (is) róla álmodtam, keressek összefüggéseket? Igyekezzek úgy tenni, ahogy ott történt?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy beszélgettünk ezzel a sráccal, megbeszéltünk egy találkozót, ahová elmentem, de neki több barátja is ott volt, így kissé lelombozódtam, csak ültem mellette, nem is nagyon szóltam hozzá. Majd egyszer csak összeakadt a tekintetünk és megcsókoltam.


Kérdések: mit jelent ez az álom? Az első fele már teljes mértékben igaz, hiszen találkozni fogunk. Valami jóslat féle?

Közeledjek felé ennyire? Mert én ezt randinak gondolom, tetszik is a srác, csak félek, hogy mit reagálna.


2011. okt. 8. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos: ne smárold le az első alkalomkor, mert akkor nem egy aranyos és kedves lány leszel a szemében, hanem a rbanc, akit bárhol talál 50 méteres körzetben.
2011. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tom Benko ***** válasza:
100%

Ne keress összefüggéseket. Csak a vágyaidat foglalta az agyad álomba. Közeledni meg csak annyira, amennyire szükségét érzed.

És nem, nem jóslat. Még csak nem is hasonlít rá. Az álmokból sok dologra lehet következtetni, de a múltra speciel nem.

2011. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!