Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehetséges ez? ( többi...

Hogyan lehetséges ez? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamomon, kicsit elvontabbnak néz ki, meg eléggé csendes is. Én még soha nem beszéltem vele, az arcát sem láttam még, mert a haja folyton eltakarta, így fogalmam sem volt,hogy is nézhet ki.


Aztán egyik éjszaka volt egy meglehetősen furcsa álmom: tömeggel szembe haladtam, és egyszer csak hirtelen magával rántott valaki. Mikor megfordultam, az a fiú állt előttem. Ugyanaz a póló, nadrág, haj, viszont most tisztán láttam az arcát. Furcsa, de kellemes érzés áradt szét bennem. Az álomban még beszélgettük, majd a végén hirtelen megölelt.

Mikor felkeltem , egyszerűen nem tudtam hova tenni ezt a dolgot, és egész nap azt az érdekes, nyugtató boldogságot éreztem, amit az álmomban is.

Aztán pár napra rá, mikor egyik óráról mentem a másikra, hirtelen megpillantottam őt. Kíváncsi voltam,hogy vajon tényleg úgy néz-e ki, mint ahogyan az álmomban láttam.

Ahogy elhaladtam mellette, pont rám nézett, én pedig teljesen ledöbbentem... a szeme, a szája, minden ugyanolyan volt, ahogyan azt "megálmodtam".

Egy picit azért megrémisztett a dolog. Utána egész nap figyelni sem tudtam, mert örökké az a jelenet kattogott a fejemben.


Bocsánat,hogy hosszú lett, de mindent le szerettem volna írni. Meg ha valamit elírtam, akkor azért is bocsánat.:)

A kérdésem pedig az lenne - pontosabban - , hogy lehetséges ez ? Abban sem vagyok biztos, hogy mit jelenhet ez az álom... Kérlek, segítsetek!:))


Nagyon örülnék, és hálás lennék, ha értelmes, normális válaszokat kaphatnék.:)


Szép napot, és előre is köszönöm a válaszokat.:)



2015. jan. 25. 10:29
 1/3 anonim válasza:

A dolgot 2felől is megközelíthetjük.

Tudományos: az álom az emberi elme szüleménye, a fölös információk feldolgozása... Jelentésük nem nagyon van, amitől a legjobban fel az ember, legjobban kíváncsi, ami érdekli általában arról álmodik. Láthattad már az arcát csak nem emlékszel rá pontosan és azért láttad az álmodban is, vagy annyira homályos volt a kép, hogy az agyad "azt hitte", hogy őt láttad.


Vagy úgy is lehet ehhez a dologhoz állni, hogy valami "misztikus" dolog, de én ehhez már nem értek, véleményt nem tudok róla mondani, valaki hisz az ilyen dolgokban valaki nem...


Összességében szerintem csak annyira foglalkoztatott ez a dolog, hogy ezt álmodtad. Nekem is voltak hihetetlenül furcsa álmaim és többször próbáltam megfejteni, aztán mindig rá jöttem így utólag, hogy olyan dolgokhoz köthetőek amiket már leírtam.. (érdekelt, félelmem volt vele kapcsolatban, stb...)

2015. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiú Hogyishívják kuzin rokona, hogy az egész arcát, homloktól szájig haj fedi?


Ha nem vicc: simán a szemed sarkából láthattad már a haja nélkül, csak akkor nem szúrtad ki. Most pedig igen, mert rákoncentráltál, és pont úgy jelent meg.

2015. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták. Nincs ebben semmi misztikum.
2015. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!