Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy álmomban kutya voltam?

Figyelt kérdés

Álmomban volt társam és egy közös utódunk is.

Havas hegy tetőn sétàltunk ,minden hófehér volt és akkor hìrtelen egy szarvas szaladt felénk , hatalmas aggancsai voltak megtorpant előttünk és akkor észrevettem ,hogy egy falka farkas rohan felénk tudtam , hogy minket akarnak bàntani . A szarvas mutatta az utat vele szaladtunk , de egyszer csak elfogyott az út ugrottunk a nagy semmibe ...ugràs közben néztem a kicsit és észrevettem , hogy ahogy ugrott megcsúszott . Nagyon féltettem őt ....felébredtem egyből.

Tudja esetleg valaki, hogy mit jelent ez az àlom?


2015. jan. 13. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Karinthy Frigyes: (nem szó szerinti idézés) ...álmomban 2 kis macska voltam és játszottam egymással....
2015. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
xD nem kutya voltál, hanem farkas... Am lehet, hogy warg vagy *.* tell me your secret
2015. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Álmodban előjött az ősi ösztönöd, amit a második agykéreg hordoz.

Minden fehér volt körülötted: egy új hely, új helyzet, ahol még ismeretlen vagy. Ez lehet új iskola, új munkahely, de új szerelem is.

A szarvas nagy agancsokkal jelez egy tapasztalt, megbízható vezetőt, feltehetőleg férfi az illető.

A farkasok azok a személyek, akik el akarnak tántorítani attól, hogy elérd itt a célt, nem feltétlenül ellenségeid, inkább azt akarnák, hogy velük tarts, mondjuk szórakozni, kocsmázni, stb.


Az, hogy kutya voltál álmodban, és társad is volt, akivel utódaid lettek, azt jelenti, hogy párt nem a társadalmi elvárásokbnak megfelelően, hanem ösztönből fogsz választani (egyébként, hogy boldog legyél, így helyes)


A semmibe való ugrás pedig azt jelenti, hogy a döntés ebben az új helyzetben egyedül rajtad áll: követed-e a szarvast, vagy lesüllyedsz a farkasok szintjére.

2015. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!