Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A'lmomban szeretkezdtem egy...

A'lmomban szeretkezdtem egy ismeretlen la'nyal? Azt hiszem vörös haja volt, nem volt idös,16-18 körüli lany lehetett. Miutan megtörtent a dolog elmentünk setalgatni a hazak közt es nagyon figyelt ide oda?

Figyelt kérdés
Amikor haza ertünk az anyja kint varta es nem örült a dolognak. Ez mit jelenthet? Neten utanna kerestem de semmi. Meg nem volt ilyen almom.

2015. jan. 25. 18:56
 1/8 anonim válasza:
48%
Az álmoknak képletes jelentésük van mindig. Vágysz egy kapcsolatra, ennyi.
2015. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szeretnél egy vörös haju csajt megk.f.lni!
2015. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyit felejtettem el hogy hasonlitott az ex baratnömre.
2015. jan. 25. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
És?
2015. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vörös volt? akkor nem én voltam

Az álom a vágyak világa.

2015. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bollocks ***** válasza:
A vörhenyeseknek nincs lelkük, szóval valószínűleg szeretnél kipróbálni egy guminőt. 15000-ért már találsz az árgépen.
2015. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam az a lány, viszont közben kiderült, hogy lyukas volt a gumi, amit felhúztál, vagyis terhes vagyok. Mostantól gyerektartást fizetsz, a következő este várlak, a pénzt elalvás előtt tedd a párnád alá, ha nem hozod, anyámmal gyűlik meg a bajod, akinek amúgy a leánykori neve Krueger.

2015. jan. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Álomban szexelni egeszseget jelent. Az anyja is benne volt,valamilyen csaladi öröm fog erni.
2015. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!