Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a következő álom?

Mit jelent a következő álom?

Figyelt kérdés

Előrebocsátanám, hogy nem célom megbántani senkit csak simán ezt álmodtam.


Egy nagyvárosban található parkon keresztül sétáltam. Valahonnan valahová mentem. Egy hatalmas parkról van szó, gyönyörű ápolt fű, és Római kori kövek voltak ott. Valamilyen épületek maradványai. Bokrok, fák, vagy más nagyobb dolog nem volt.Csak szépen megtisztított maradványok, és ápolt fű, szóval nagyon szép megnyugtató környezet.

Sétám közben roma fiatalok akartak kirabolni. Mivel senki nem volt a közelben futni kezdtem. A parkból kiérve átlagos nagyvárosi kép tárul elém. 3 emberrel találkoztam mindhármat arra kértem hívják a rendőrséget. Erre a támadóim eltűntek.

Következő pillanatban a munkahelyemen vagyok.

(Foglalkozásomból adódóan sok magatehetetlen kiszolgáltatott emberrel találkozom.)

Az egyik támadóm felismertem, védekezésre képtelen állapotban volt. Feküdt egy ágyon. Ekkor egy vasrúddal kegyetlenül megvertem. Ezt követően mint ha mi sem történt volna továbbmentem.

Következő pillanatban a város egyik utcáján vagyunk, és egy másik támadóm verem puszta kézzel, hasonló kegyetlenséggel.

(Ezt követően felébresztett a párom és megkért, hogy ne ütlegeljem az ágyat. )


2015. jan. 27. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Az álom nagyon öszetett,de elmondom hogy:A szép park,egy célra utal amit el akarsz érni,de ezt meg akarják akadályozni (valószinüleg a közeli ismerőseid)viszont valaki segíteni akar,ami után kiderül hogy igazad volt,és a szüleidel ezt közlöd,és az hogy a harmadiknál felébredtél az annak az oka hogy valaki még utadba áll.
2015. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!