Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen a lázálom?

Zsuzsi94 kérdése:

Milyen a lázálom?

Figyelt kérdés
Élménybeszámoló is jöhet. Érdekel,mert nem emlékszek arra,hogy nekem lett volja valaha is. Csak alvásiparalízisem volt egy jó párszor pl.: a múlthéten is. 20/L

2015. jan. 29. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lázálom?

[link]


Poncius Pilátus

2015. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki nagyon beteg, magas láza van és bealszik, akkor az álmai is sokkal zavarosabbak, élethűbbek lehetnek, mivel agyilag is le van fáradva ilyenkor az illető, de ezek az álmok a rossz közérzetnek köszönhetők.
2015. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még emlékszem, tízéves koromban volt 40 fok körüli lázam éjszaka, akkor volt egy lázálmom. Furcsa volt, a szekrényből loptam ki valamit (máig se értem), és megettem. Valami papír volt, és ebben az volt a legfurcsább, hogy konkrétan fellebegtem a szekrényajtóig (magasabban volt nálam). Az álmomban is szédülni kezdtem a papírevéstől, és akkor riadtam fel sírva.
2015. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez nagyon durva,és rgyben érdekes is vajon valóban lebegtél vagy csak "álmoftad"?
2015. febr. 3. 06:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincsen. Nagyon régen volt, és szerintem csak a képzeletem szórakozott velem. Lehet, hogy megtörtént.. Mint amikor egyszer azt álmodtam, hogy megcsúszok az erkélyen és átesek a korláton. Rá vagy két hétre tényleg elcsúsztam a kövön, mert vizes volt az eső miatt, és nekiestem a korlátnak. Hála a jó égnek, hogy nem estem át rajta. Nem is olyan régen történt.

Durva dolog.

Alvásparalízisem nekem összesen egyszer volt, nagyjából 8 hónapja. Még soha nem ijedtem meg úgy, mint akkor, mert nem értettem, mi van.:D

2015. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaaaj ,vigyázz magadra fõleg,hogyha emeletes házban laksz. Amúgy nekem is volt még nagyon régen 2009 októberében egy iluen pázálom féle egyszer nagyon beteg lettem lázam volt fájt mindenem,nem volt étvágyam az nap csak egy csokit tudtam csak megenni semmi mást és lefeküdtem,mert álmos voltam a nõvérem volt itthon meg az apum
2015. febr. 3. 18:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi mobilról írok véletlen elküldtem na,szóval lefeküdtem és elszundítottak, és azt álmodtam,hogy a nõvérem be néz az ajtómon,és azt kérdezi,hogy hogy ébren vagy? Én meg válaszoltam,hogy igen. És tényleg válaszoltam, és még fel is néztem, de nem volt ott senki jahyon érdekes volt,de nagyon rosszul voltam a láztól.
2015. febr. 3. 18:14
 9/11 anonim válasza:

Tudom régi cikk, de nekem most két éjszaka is volt, nem is merek elaludni...

A legutóbbi valami pocsék volt. Előtte japánról szóló érdekességeket néztem youtube-on, gondolom innen jött a dolog.

Álmomban japán hajba voltam beleakadva (félébrenlét miatt észleltem, hogy a takaró rámcsavarodott, de nem jutott el az agyamig...) és azt mondogattam magamnak: de az arca koreai, ez a lényeg, az arca koreai, ez a lényeg stb. És hámoztam le magunkról (férjem is lázasan feküdt mellettem a valóságban) a hajrétegeket, míg eljutottam az "arcig" ami amúgy egy maszk volt hála az égnek. Leszedtem magunkról és akkor úgy abbamaradt egy pici ideig, majd kezdödött előtől minden körforgásban.

De legalább az arca koreai :D

2017. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
cikk=kérdés, tiszta dilis vagyok.
2017. dec. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!