Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt valakinek lázálma? Mit...

Volt valakinek lázálma? Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Nekem kiskoromban volt sok. A családom mesélte hogy rohangáltam a házban és nem ismertem meg senkit aki odajött, a harisnyámat kezdtem el hajtogatni és felvenni megállás nélkül. Arra viszont én is emlékszem hogy éreztem egy dolog jelenlétét, egy óriási és egyben kicsi nehézkes gömböt. Nagyon furcsa jelenségnek tartom ezt, ti miket hallottatok eddig róla?

2014. szept. 12. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyenre nem emlékszem, pár éve volt, hogy baromi beteg voltam, lázas voltam éjszaka és akkor olvastam éppen "A leghosszabb nap" című könyvet a D-day-ről és emlékszem, hogy nyakig be voltam takarózva, nem mertem zsepiért kinyúlni a takaró alól, mert attól féltem hogy lelőnek a németek :D De aztán nagy nehezen kapcsoltam. 21/L
2014. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Üdv! Nekem máig lázálmok kísérik a nagyobb betegségeimet és nagyon hasonlóak ahhoz, amit a kérdező írt: általában valami hatalmas, de mégis kicsi, súlyos, szín nélküli tárgy szerepel benne. Egyszer az egyik lázálmomban egy damil volt kifeszítve a Földközi tenger fölé, egyszer pedig kb negyed órán át bámultam a Szaturnuszt, meg olyan is volt, hogy manókat és óriásokat láttam. :) Most visszagondolva viccesnek hangzik, de az álom közben nagyon rossz volt. (15/L)
2014. szept. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!