Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (elég...

Mit jelent ez az álom? (elég szokatlan álomról van szó, és előtte lévő nap nem is néztem semmi háborúhoz köthetőt)

Figyelt kérdés
Egy forradalomban vettem részt, én és egy századnyi katona sétáltunk a réten később felmentünk egy akkora sínautóra amekkorán mind elfértünk. Egy kisebb szakadék szélén mentünk. (kb. 40-50m mély lehetett) a szakadék meglátta után egy pajzsos sereg jött ki a szakadék elejéből és tartott a végébe, tüzet nyitottunk (meglepő módon kivétel nélkül mindegyikünknek csak 1 pisztolya volt) a pajzsos sereg végén összpontosított tüzeléssel megtörtük a védelmüket de a pajzsok mögül nem katonák hanem mindenféle rozsda barna bőrszínű ember hulott , leginkább egy full-fekete ruhás arab nő maradt meg a bennem (az a fekete ruha ami beborítja az egész testet és amit sokszor látni a TV-ben) ő valahogy túlélte a golyózáport emlékeim szerint sérülés nélkül. (az egészben az a fura, hogy miután megláttuk ha jól emlékszem fegyvertelen ellenségeinket akkor se hagyta abba senki a tüzelést (én se) és folyamatosan lőttünk lelkiismeret furdolás nélkül, azt, hogy mindenkit legyalultunk-e nem tudom de a fekete ruhás nő biztos, hogy túlélte sérülés nélkül, csak a pajzsát vesztette el ha egyáltalán saját maga tartotta a feje felett.
2015. febr. 2. 18:08
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy előző életedből maradt meg pár emlék,csak nem pont igy
2015. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!