Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azok a bizonyos sötét öltözetű...

Matrixszokeveny kérdése:

Azok a bizonyos sötét öltözetű, sápadt bőrű, fekete szemű emberekről akik más nem fekete szemű embereket visznek a vállukon majd egyszer csak ledobják?

Figyelt kérdés
Mindez félhomályos fekete színekkel teli uctákon zajlik és egy álom. Visszatérő. Akit megérintenek nem tud menekülni sem futni, megdermed.

2015. febr. 1. 23:35
 1/7 Ozmium42 ***** válasza:
2015. febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fekete szem, sápadt bőr, dermesztés érintésre, ezek az élőhalottak valódi alakja/egyik képessége. Az, hogy mindig ezt látod, ráadásul pont olyannak amilyennek kinéznek, nem véletlenül van. Picit jobban körbeírnád az álmot?
2015. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bnőm álomdta. Azt mondta, hogy mindíg tartották tőle a távolságot. És az utca másik felén mentek. De mostanaban almodott olyat h mentek utánna és ő meg futott. Es ezeknek konnyek helyett ver hullott a szemukbol.

ennyit tudok.

2015. febr. 2. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok ezoterikus dolgot olvashat, nézhet. Ezek a fekete szemű alakok előtűnnek néha, akár még a filmekben, sorozatokban is így ábrázolják a megszállt embereket.

Sápadt bár, vér, hullik a szeméből - ez is lehet egy horror, de akár a True blood után is egy maradványemlék. Én sokszor álmodtam gagyi vérfarkasos, szörnyeset még a 90-es években, amikor a Herkules sorozatot néztem. És azután is volt, hogy visszaköszönt ilyen az álmomban.

2015. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeret olyan filmeket amik ilyesztőek. Nem néz horrort, meg sorozatokat. Szoval nem értem.
2015. febr. 2. 11:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozik ezoteriaval
2015. febr. 2. 11:19
 7/7 anonim válasza:
Én koromhoz képest sokat szoktam ezotériával foglalkozni ( néha sajnos :D) és az álmoknak 3 magyarázatuk van: 1 a reinkarnációs álmok. Amik előző életeink egy olyan emléke ami a reinkarnáció után is így megmarad. Leginkább olyan álmok ezek...nos az előző életünk egyik tragikus emléke pl.: a halála. Főleg ha az nem természetes volt. Ezek az álmok azért "kísértenek minket" mert nem tudtuk őket feldolgozni vagy a mostani életünkben kell rá megoldást találni és akkor ezek a fajta álmok megszűnnek. A 2. fajta álom az, az a fajta álom ami a mostani lelki állapotunkat tükrözi pl: nekem is volt ilyen álmom. Sötét ruha, fehér bőr...jaj. Nekem ezek az álmok azért voltak mert lelkileg nem voltam épp. Ez egy évvel ezelőtt szűnt meg. Amikor az egyik osztálytársam iskolát váltott. Az a gyerek állandóan csúfolt és én lelkileg megsérültem azért voltak ilyen álmaim. Ezt lehet orvosolni, úgy hogy beszéltek a lelki állapototokról és próbáljátok rendbe rakni. A harmadik az amikor az agyad az aznapi élményeidet, gondolataidat vetíti ki egy kutyvaszba. De ez persze természetes mindenkivel volt ilyen szerintem. Vagy van egy olyan elmélet, hogy mikor álmodunk álomországba kerülünk ami a mennyország és a mi világunk közt van. És a tudatunk minden este ott kalandozik. :D Remélem segítettem és ezeket az álomfajtákat ismerem.
2015. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!