Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban, egy legyengült...

Álmomban, egy legyengült gepárd próbált megölni, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

A mi házunknál zajlott az álom....

Gyorsabb voltam nála, és amikor véletlenül elkapott lepattant rólam mint egy gumilabda...



2015. márc. 1. 16:12
 1/4 anonim válasza:
Szia! En nemzetkozileg elismert alomfejto vagyok. A Te almod jelenteset tokeletesen ossze tudom foglalni, de keszulj fel mert meglepetes erhet. Ez csak az en velemenyem, ne sertodj meg miatta, de meg kell ismetelnem, hogy nemzetkozileg elismert alomfejto vagyok, tehat nemi hitele csak van a szavamnak. A Te almod jelenteset teljesen ertem, azt jelenti, hogy kevesebbet kene videojatekozni ;)
2015. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem szoktam játszani :)
2015. márc. 1. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:

A ti házatoknál jelzi azt, hogy családon belült történik valami. A gepárd egy dinamikus egyéniséget jelent családon belül, akivel veszekedésed, vitád van.

Hogy le van gyengülve, azt jelenti, valahol te is és a másik személy, akivel vitád van, már semmi értelmét nem látja a veszekedésnek, és már csak inkább megszokásból perel veled, de már semmi hatása nincs rád. (Talán azért mert felnőttél)

2015. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Biztos beszivtal vaze.
2015. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!