Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mekkora a valosag alapja...

Mekkora a valosag alapja annak a mondasnak h ha valakivel almodunk akkor az ezert van mert lefekves elott o rank gondot?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha így is lenne, mi a francot tudnál kezdeni vele? Semmit.
2015. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni. Addig nem derül ki. Xe ha akarod éjszaka gondolhatok rád, hogy megvilágosodj...
2015. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Felfelé kerekítve 0%.
2015. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
Annyit tudok elképzelni, hogy 2 ember bizonyos szimpátia miatt kölcsönösen egymásra gondolnak (de egyik sem tudja, hogy a másik rá gondol), ezért mindketten arról álmodnak, akire gondoltak. Mert akire sokat gondolunk, arról simán álmodhatunk.
2015. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy cifrát, mivel éjszaka is dolgozom sokszor, van hogy nappal alszom. Ha így van, előfordul, hogy délelőtt 10-11 körül felébredek, de aztán visszaalszom, és álmodom. Többször álmodtam durva dolgokat, amikor felébredtem néztem is, hogy jézusom, ez mi volt. Kb 2-3 körül kelek. Az első, hogy az aznapi híreket elolvasom. És ott virít a hír, amit álmodtam!! Pontosan az idő tájt feltöltve, mikor én aludtam és álmodtam. Egyedül élek, külföldön, sem tévé nem szólt mellettem, mikor aludtam, ha szólt volna is max angolul. A lakásban egyedül vagyok. Előtte nap nem olvastam sehol ilyet, és esélyem sem lett volna rá, mivel minden online hírportál másnap közölte le. A hír magyar, belföld és brutális: gyilkosság, erőszak, pontosan olyan, amit ha olvasol, mélyen hat rád, akár el is sírod magad. És nem egyszer volt ilyen! Már vagy 5-6 alkalommal.

Az én elméletem, hogy igenis lehet kommunikálni aggyal, még sok-sok távolságból is (engem a családomtól, barátaimtól több ezer km választ el). Úgy gondolom, hogy miközben én mélyen aludtam, valaki, akivel van kapcsolatom, éppen ezt olvasta. És én azért álmodtam ezt. Ilyen jövőlátásban nem hiszek. Tehát szerintem van ilyen, hogy kommunikálunk tudtunkon kívül. És szerintem igen, az is lehet, hogy rád gondol vagy gondolt az illető, mikor aludtál. Onnan érezted meg!

Én miért álmodtam meg olyan híreket, amit kizárt hogy láthattam, olvashattam? Édesanyám dolgozik géppel, a testvérem is, ők szinte azonnal olvassák az ilyeneket. Szerintem innen jöhet.

2015. márc. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden nap szörnyűségek történnek, melyektől óvni akartunk.

Várom a visszajelzést...

2015. márc. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog, amibe kár belekapaszkodni. Lehet, hogy így volt, de lehet hogy te gondoltál rá sokat. Ami viszont igaz, hogy ha megvan köztetek az a bizonyos kötelék, akkor érzed, ha rád gondol a másik, mert neked is bevillan egyből ő. Akkor van egy energiaáramlás köztetek. Tudom igazolni. :) De az álmodásnak nincs jelentősége ebből a szempontból.
2015. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most epp nem almodtam szart se😂
2015. márc. 8. 13:27
 9/9 anonim válasza:
Pont annyi, mint minden babonának: semekkora.
2015. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!