Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy az álmaimb...

Mit jelent az, hogy az álmaimban mostanában sokszor cigizek? Pedig valójában nem is.

Figyelt kérdés
Egy kezemen meg tudom számolni hogy hányszor cigiztem életemben, akkor is csak a parti kedvéért. Asztmás is vagyok, nem is bírom a füstjét.

2015. márc. 12. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj én soha nem cigiztem. Egy időben meg már az volt a heppem, hogy ha eddig nem cigiztem, akkor utána sem fogok.

Pedig olyan finom szaga van és sokszor érezni akarom a mérgező füstöt a számba...Nagy a kísértés...

De nem engedik a hangok...

2015. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy van valami gondod, problémád, amin emészted magad, és szeretnél lazítani.
2015. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagy bagos vagyok. Am sztem sokan cigiznek körülötted és àlmodban látod őket mert az elmédbe íródott
2015. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sokan cigiznek körülöttem. És az álmaimban mindig én dohányzom. A múltkor például azt álmodtam, hogy eladást kellett tartanom, én meg rákérdeztem, hogy közben rágyújhatok-e, és rá is gyújtottam.
2015. márc. 12. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
És ez a gondod kívülről ered: valami külső elvárásnak valami társadalmi kényszernek kell megfelelned, amiből kitörnél, és valójában szeretnél olyasmit csinálnni, amit nem engedhetsz meg magadnak, vagyis a környezeted rosszallna (legalábbis így gondolod), ugyanakkor te tudnál kikapcsolódni, lazítani.
2015. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!