Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában néztem hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában néztem hogy a pasiknak állítólag normális lányok kellenek akik nem ribancok, de valójában a normális lányokat alig veszik észre. Na hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyen ribanc se

de azért szép lány legyen, tudjak vele beszélgetni,nevetni stb.

2010. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Erről regényeket lehetne írni, szerintem ez nemcsak neked hanem mindenkinek bonyolult kérdés. Az emberek véleménye sem egyforma bizonyos dolgokról, és azis sokat számít hogy milyen idősek vagytok. Nyilván pl. egy 16 éves lány ha már 30 fiúval feküdt le arról sokaknak negatív véleménye lesz (talán jogosan), de ha pl. összejön két 25-30 év körüli fiatal, hát értelmetlenség lenne hogy csak egy fél év után feküdjenek le egymással ha minden más rendben van:)
2010. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kinek mi tetszik.

De szerintem a pasik csak mondják, hogy nem kellenek neki a plázapi*ák...bár tisztelet a kivételnek.


Én is rendes lány vagyok, nem a legszebbek közül, de nem is vagyok csúnya.

És mégsincsen pasim, és nem is volt még 18 évesen...

Úgyhogy már nagyon reménytvesztett vagyok.

2010. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 haggyámán ***** válasza:

Ne aggódj utolsó, 18 évesen nekem is csak egy barátnőm volt.

Nem tartom magam csúnyának, de szépnek se, legnagyobb hibámnak a szemüvegem tartom.

18/F

2010. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
13:10 es igen ez nekem is feltünt és sajnos nekem is kb ugyan az helyzet mint nálad :( ezért is voltam erre kiváncsi hogy csak én látom-e így ezt
2010. júl. 18. 13:14
 6/19 anonim ***** válasza:
Ó wáó, csak nem EZ a kérdés már megint?
2010. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
tegnap voltam a westendbe,láttam h minden magas vékonyabb pasas mellett kövérebb bige volt
2010. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szegény 18 évesek XD Senki nem hallott még a PUA előadásokról??? XD Ha más nem megy, menj el egyre... Csodákat művel....
2010. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi az a "PUA" előadás??
2010. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2010. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!