Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok...

Mit jelentenek ezek az álmok és miért érzem ezeket fordítva?

Figyelt kérdés

Tegnap álmodtam ezt:

Először az volt, hogy valami osztálykiránduláson voltam, ahol kúszni-mászni kellett és csak előttem volt kutyaszar és beletenyereltem,a nadrágomon meg már rászáradt ürülék volt. Aztán egyik legrégebb ideje óta ismert barátommal/barátomnál voltam. Mondta, hogy beszélni akar velem és nekem is jólesett az ottlét. Aztán jött az anyukája és a nővére. (Az anyukája itt valaki más volt.) Tipliztem onnan, mert nem akartam feltartani és zavarni őket. Aztán egyszer csak elküldtem egy SMS-t annak a lánynak, akibe szerelmes vagyok (legyen mondjuk X a neve). Felhívott! Ezt az követte, hogy találkoztunk is az előbb említett barátom lakásán. Ezután valahogyan képbe jött egy másik fiú. Fényezte magát elég rendesen. Vízen voltunk egy vitorláshajón és nyugodt volt az időjárás, de a tenger nem. Sehol sem láttunk kikötőt, de úgy éreztem, hogy a közelben mögöttünk van. Kanyarodni kellett a hajóval, illetve le kellett ereszteni az árbocot. Én csináltam mindent, a srác csak belekezdett az árboc leeresztésébe. Nagyon jól elbeszélgetett a srác "magával", X szinte csak hallgatott. Mosolygott a srácra és mintha azt éreztem volna, hogy ahhoz a sráchoz húz. Aztán valahogyan megint a barátom házában kötöttünk ki. Megkérdeztem ott hangosan, hogy feláldozná-e magát, ha kellene. Először X mondta, hogy igen, megtenné. A srác már nem tenné meg. Ekkor megjelent egy mérlegalakban elhelyezkedő lánc, amelynek a 2 oldalán 2 ponty volt. A levegőben voltak és tudtak lélegezni. Semerre sem billentek el. Aztán visszatértünk a szobába. Én azt mondtam, hogy egyértelmű, hogy feláldoznám magamat. És eközben hosszasan Verára néztem és valahogyan még utaltam is rá. Megint előjöttek a pontyok. De most már lehúzott az egyik (bal oldali, távolabbi). Lecsapták és megölték. Aztán valahogyan kettesben maradtunk. Nagyon jól éreztem magamat. (És az a legfurább, hogy izgultam is és az arcára nagyon jól emlékszem! Most nem volt X-en a szemüvege. És szerintem ezért emlékszem annyira jól az arcára.) Majd faterom és egyik apai nagybátyám jött hozzánk. Egyikőjükre sem számítottam. Nagybátyám egy bordó színű pizsamában jelent meg. (Fateromnak van ilyen pizsamája.) Egyből bementek, én meg ki akartam dobni valamit a nagy kukába. Aztán úgy keltem fel, hogy nagyon erősen lélegzem, ideges vagyok és akkor valahogy rosszabbul éreztem magamat, mint ahogyan átlagban szoktam... Talán azért, mert azt mondta a srác, hogy nem áldozná fel magát érte. Vagy félek, hogy másba fog beleszeretni. Pedig én tényleg odateszem magamat és küzdök érte. Viszont teljesen kipihentnek éreztem magamat aznap végig.


Ma pedig ez volt az álmomban:

Anyai nagyapámat megöleltem és ő nagyon csodálkozott. Pedig a valóságban eléggé utálom. (Jogosan!) Aztán valahogyan egy nagy és épülőben lévő emeletes házban voltam. A betonozott padló volt meg, egy lift és a tartó fémgerendák. Ott voltam 3 osztálytársammal. Zenéltem egy utolsót, majd öngyilkos lettem. Ebben az a rendkívül különös, hogy örültem ennek. Viszont nagyon fáradt vagyok egész nap és gondolom, hogy elsősorban emiatt.


Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett!



2015. márc. 17. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem az álmoknak semmi jelentőségük nincs, de nem tudhatom
2015. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

x-et Verának hívják? (mert egyszer azt írtad: És eközben hosszasan Verára néztem)

Vagy csak én zavarodtam össze annyira hogy nem nagyon értem már hogy ki kicsoda és az valaki más?

2015. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!