Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha részletesen...

Mit jelent, ha részletesen láttam mostanában magam előtt fényképeket, amiket a valóságban is és megjegyeztem?

Figyelt kérdés
Egy lány pár képét láttam magam előtt néha, múltkor pedig róla álmodtam. És volt jó is és rossz is. Előbbi az, hogy beszélgettünk, utóbbi az, hogy eltűnt, nem találtam és mindig kerestem. És amikor felébredtem, akkor is kerestem egy kis ideig.

2015. márc. 24. 16:49
 1/6 A kérdező kommentje:
És még azt majdnem elfelejtettem leírni, hogy Őt is tökéletes részletességgel álmodtam meg mindig.
2015. márc. 24. 16:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha azt gondolod , nem ismered, akkor tévedsz.

Az ember rengeteg arcot pillant meg élete során, lehet éppen őt hozta fel az emléked ebben az állapotban.

Ha ennyire részletesen emlékszel a lány arcára, akkor valószínűleg valami fontos alkalom történt az életedben amikor rápillantottál valahol.

2015. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó emlékező készség, arcmemoria
2015. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon fontos személy a számomra. Belépett az életembe és fenekestül felforgatta a régi, rossz életemet és most sokkal jobb, mint amilyen valaha is volt. Csak azt nem értem, hogy ha tökéletes részletességgel meg tudtam álmodni a fényképeit, akkor az miért van? Ja és eddig nem tudtam egyetlen fényképet sem visszaadni álmomban. De most megváltozott ez is. És ha egy pillanatra magam elé képzelem, ugyan úgy látnám, mintha élőben nézném azokat a képeket.
2015. márc. 24. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Furcsa dolog az álom. Egy másik világnak tűnik, ahova akkor menekülünk , amikor lehunyjuk a szemünket.

Minden álmodat, amikor felkelsz írd le egy papírra, mert egyre kevesebbre emlékszel majd, ahogy múlik az idő.

2015. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mostanában nagyon sokat összegyűjtöttem és eltettem :)
2015. márc. 26. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!