Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A tanárommal álmodok. Valaki...

A tanárommal álmodok. Valaki segítene ennek a megfejtésében?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy gimnazista lány vagyok aki választ szeretne kapni a számára megfejthetetlen kérdésére. Mivel csak most léptem a 9.osztályba, az egész tanári kar még teljesen idegen volt nekem. Mindegyik tanáromat kedvelem, remekül szót lehet velük érteni, ebből kifojólag a legtöbb eddigi utált tantárgyat miattuk megszerettem. Köztük van a földrajz is. Már év eleje óta szimpatikus volt nekem a tanár (férfi), majd ez a szimpátia idővel komolyabb érzéseket öltött. Sosem próbálkoztam be személyesen egy nálam idősebb embernél, főleg nem egy tanárnál (nem is vagyok az ilyen bepróbálkozásoknak a híve...), de mindenesetre ez az érzés a földrajz tanárom felé csak érdekesebbé tette az órákat, főleg, hogy az osztályban én vagyok az egyedüli aki folyamatosan készül rá, tudom az anyagot, a dolgozatokat, gyakran meg is dícsér és tudja, hogy a maximumot akarom kihozni a jegyeimből. Viszont egy nap, a tanárommal álmodtam, majd a vele való álmaim szinte napról napra jöttek elő. Az álmaim nem voltak ugyan olyanok, különböző helyszínek voltak, volt hogy emberekkel, volt, hogy emberek nélkül, de a lényeg: mindíg ott volt Ő. Mindíg volt valami, ami miatt álmomban hozzámszólt/hozzám ért, finom hangerővel, kedvesen, és teljes mértékben közvetlenül. Talán szexuális jellegű álmom is volt vele kapcsolatban, de az álmok nagy része nem ugrik be, csupán egyes jelenetek, viszont mindegyik jó érzéssel tölt el, mikor visszagondolok rájuk. Sosem volt még olyan, hogy sorozatban ennyit álmodjak, főleg egy bizonyos emberrel.

Valaki megtudná mondani az okát, hogy miért jelent meg ennyiszer az álmaimban? Bármit, ami egy kicsit előrébb visz ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm! :)



2015. márc. 30. 18:13
 1/2 misisanta válasza:
68%

Szerintem, azért, mert vonzódsz hozzá, és sokat gondolsz rá. Egy időben rengeteget foglalkoztam metál dalszövegek elemzésével, egy idő után folyamatos rémálmaim voltak, amiben a dalszövegek tartalma jelent meg.

Ha jól tudom, az agy az álmodban azt adja vissza, amivel sokat foglalkozol...

2015. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 okkult válasza:
62%

Az álom mindig elsősorban az érzések terepe. Az érzéseid álmodod meg képekben, gondolatokba, emlékképzetekbe öltöztetve. Mondhatni, hogy vágyálmaid vannak a tanároddal. Lehet, hogy gondolatban így nem is mersz vele kapcsolatba kerülni, de érzéseid mernek. Az érzéseket nehéz gondolatokkal irányítani. Álomban főleg. Ha vonzalmad van, akkor a vonzalmad fogod megálmodni különféle képekbe festve. Jó érzéseid vannak, ezért vannak oly jó hangulatú álmaid vele.


Mindig az álom érzéstartalmát figyeld, abból sokkal jobban megfejthető az álom, mint a képekből. Belőle akár jobban megismerheted érzéseidet, amelyeket képzeteid túlharsognak éber állapotban.

2015. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!