Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi az álmom jelentése? (Érdeke...

Mi az álmom jelentése? (Érdekes. )

Figyelt kérdés

Néhány napja, egy rövid, délutáni alvásom során a következő álmot láttam:

A kocsinkban ültem, a hátsó ülésen, és az magától ment. Tudtam, hogy apámnak kellene vezetnie, de ő néhány méterrel arrébb, az út szélén állt, onnan nézett. Féltem, mi fog történni, nehogy nekimenjek valaminek. (Mintha az akaratommal irányítottam volna, éspedig ugye nem is elől ültem, ráadásul, az magától ment, mint írtam korábban.)

Hamarosan ki is sodródtam egy közeli kanyarban. Majd felébredtem.


Már sokszor voltak hasonló jellegű álmaim, melyekben az autónkban ültem, és nekem kellett volna vezetni, de soha sem sikerült. Mindig rettegtem olyankor.


2015. márc. 31. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy úgy érzed apukád irányítása nélkül nem tudod biztonságosan élni az életed. Ráadásul hiába mondta, hogy amíg megnézi a motort, ne buzeráld a kézi féket :D
2015. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

15:53


Valóban, lehet benne valami. :D

Önállótlan vagyok, nem tudom saját kézbe venni az életem...

22 éves vagyok (illetve, hamarosan leszek).

2015. márc. 31. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!